יוקאנוביץ' מועמד לק.פ.ר, פולהאם ובלקבורן

יוקאנוביץ' מועמד לק.פ.ר, פולהאם ובלקבורן יוקאנוביץ'. ברשימת המועמדים הסופית | צילום: עדי אבישי
באנגליה מדווחים כי מאמן מכבי ת"א מבוקש בצ'מפיונשיפ. כמו גם אוסקר גרסיה
מאמן מכבי תל אביב, סלבישה יוקאנוביץ', מוזכר הבוקר (שישי) כמועמד לאמן שלוש קבוצות בצ'מפיונשיפ. מכיוון שמדובר בתפקידים מבוקשים, וממילא ברור שהסרבי ישמח לחזור לאנגליה, ייתכן מאוד שהוא אכן ירצה את הג'וב ויקפוץ על ההזדמנות לחזור ללונדון, אבל יש לציין שבאף רשימה הוא לא מוזכר כמועמד הראשון.


יוקאנוביץ' הוא בין חמשת המועמדים הסופיים לאימון ק.פ.ר ופולהאם הלונדוניות, וכמו כן הוא הוזכר שמו גם בנוגע למשרת המנג'ר בבלקבורן רוברס. פול למברט הסקוטי, שאימן בעבר את אסטון וילה, מבוקש גם בבלקבורן וגם בק.פ.ר כמועמד מוביל. מייק ריג מהנהלת פולהאם אמר: "יש הרבה מועמדים, אבל אנחנו רוצים למצוא את המתאים".


ריינג'רס, בה שיחק לפני שנתיים יוסי בניון, מינתה בינתיים את ניל וורנוק כמנג'ר זמני. המאמן הוותיק, שהעלה שבע קבוצות מהצ'מפיונשיפ לפרמייר ליג, הודיע אתמול שהוא לא רואה עצמו כמינוי קבוע וידאג לכך שלמועדון יגיע מנג'ר רציני. ק.פ.ר לא בלחץ כרגע למנות מנג'ר קבוע ולכן ליוקאנוביץ' יהיה זמן להחליט.


כאמור, גם פולהאם מתעניינת ביוקאבנוביץ', כל זאת אחרי ההצלחה שלו להעלות את ווטפורד הלונדונית בשנה שעברה לפרמייר ליג. יחד עם זאת בקרייבן קוטג' השמות המובילים הם של אלכס מקליש המנג'ר הסקוטי וג'ימי פלויד האסלביינק ההולנדי, ששיחק בעבר עם יוקאנוביץ' בצ'לסי. גם שמו שלו אוסקר גרסיה הוזכר כמועמד בפולהאם וכן נייג'ל פירסון ואובה רוסלר המנג'ר המודח של לידס יונייטד.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ