תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"הייתי עם הפלאפון עד הרגע האחרון, יום קשה לכולם"

באטום. בהלם | צילום: Gettyimages
באטום שיחק בשארלוט בצל הפיגוע. אג'ינסה: "עולם מטורף"

התקפת הטרור האכזרית שהתרחשה אתמול (שישי) בפריז היכתה גלים ברחבי העולם, וכמובן שגם בספורט. בזמן שהדיווחים הראשונים החלו לצוץ בשעות הלילה באירופה, בארה"ב כמה שחקני כדורסל צרפתיים עמדו לעלות על הפרקט, בתחושות מאוד לא פשוטות.

 

"יום קשה, קשה מאוד לכולם. עד הרגע האחרון, ממש לפני שהתחיל המשחק, הייתי עם הפלאפון", הודה ניקולה באטום משארלוט. "בדקתי מה שלום המשפחה שלי. אחותי גרה קרוב לאחד המקומות בהם היה פיצוץ. איך שנגמר המשחק ישר חזרתי לפלאפון".

 

 

באטום וההורנטס הפסידו לשיקאגו, בשורותיה שיחק ג'ואקים נואה – חברו של באטום לנבחרת הטריקולור - ומיד בסיום השניים החלו לדבר על המצב במדינתם בעודם על הפרקט. "עצוב מאוד", סיפר נואה אחרי המשחק. "הרבה אנשים מתו ללא שום סיבה. עדיין לא ברור לנו מה בדיוק קרה. התקשרנו למשפחות לפני המשחק לוודא שהם בסדר".

 

"עולם מטורף", הוסיף אלכסיס אג'ינסה מיד לאחר שניו אורלינס שלו הפסידה ליוסטון. "אתה הולך ברחוב ופתאום אנשים מתחילים לירות. מטורף. תפילותיי עם פריז. למעשה כל משפחתי חיה בעיר. רק אחרי המשחק גיליתי שהם בסדר, בזמן המשחק ניסיתי לשמור על ריכוז. היה מוזר, חשבתי על זה לאורך כל המשחק".

 

"דיברתי עם אחותי וכמה חברים. הם בסדר אבל בשוק", התייחס באטום לאווירה בצרפת. "הם סיפרו שפריז כמו אזור מלחמה, הצבא מסתובב בחוץ. קשה מאוד. לפני המשחק בדקתי ואמרו ש-40 איש נהרגו, פתאום אחרי המשחק זה קפץ מעל ל-100. אבל אנחנו חזקים ונחושים, ונישאר כאלה. הם לא יצליחו לערער זאת".

 

 

 

"עברנו דבר דומה בשנה שעברה עם הירי במגזין "שרלי הבדו"", הוסיף אג'ינסה. "לא יודע מה צריך לעשות כדי שאנשים יהיו בטוחים. אני מקווה שזה לא יקרה שוב. בת דודה שלי הייתה באצטדיון הכדורגל והפיצוץ היה לידה. סגרו את כל היציאות והיא הייתה תקועה זמן מסוים. אבל לא לכולם היה מזל. המשפחה שלי בטוחה, אבל התפילות שלי עם כל מי שאיבדו את יקיריהם".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ