תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: דינמו קייב תארח את מכבי ת"א בלי קהל

אוהדי קייב בסמי עופר. יקבלו רדיוס? |
עקב קריאות גזעניות נגד צ'לסי הקבוצה צפויה לספוג עונש של שני משחקים וקנס

האם מכבי תל אביב תשחק בליגת האלופות מול יציעים ריקים? על פי דיווח באנגליה, דינמו קייב תספוג עונש של עריכת שני משחקים בלי קהל בעקבות הקריאות הגזעניות שהשמיעו אוהדיה כלפי אוהדי כהי עור של צ'לסי ב-0:0 באוקראינה. משמעות הדבר שבמחזור האחרון של שלב הבתים, מפגש שייערך ב-9 בדצמבר, הצהובים של סלבישה יוקאנוביץ' יתארחו בבירת אוקראינה בלי תמיכת הצופים, אבל גם בלי לחץ מצד הקהל המקומי.

 

החלטה בעניינה של הקבוצה האוקראינית תיקבע סופית ביום חמישי הקרוב, לאחר דיון בנושא בוועדת המשמעת של אופ"א. כזכור, אוהדי קייב נהמו לעבר אוהדים שחורים שהגיעו עם הקבוצה האנגלית ואף רצו להניס שלושה אוהדים שחומי עור מהאיצטדיון. כמו כן, קראו להפריד בין לבנים לשחורים ביציעים.

 

 

דינמו קייב מואשמת בסעיפים של גילויי גזענות, התפרעויות קהל וחסימת המדרגות וכאמור הכרעה משמעתית בעניינה צפויה להתקבל ביום חמישי הקרוב על ידי ועדת המשמעת של אופ"א. בשנים האחרונות הפדרציה האירופאית נהגה להעניש בחומרה על גילויי גזענות למיניהם, במיוחד במפעל הדגל של היבשת - ליגת האלופות.

 

 

 

במקביל, קייב צפויה לאבד את אחד מכוכביה בינואר. על פי דיווחים אחרים המגן הקרואטי, דומאגוי וידה בדרכו לטוטנהאם עבור 7 מיליון ליש"ט.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ