תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"זה מתסכל את מאור, יש לו מוטיבציה אדירה לחזור"

בוזגלו. רק תנו לו לחזור | צילום: ירון אלפי
בסביבתו של קשר הפועל ב"ש העידו: "כיף לו שהקבוצה מצליחה". מבט מיוחד

מאור בוזגלו יצא השבוע מניתוח בבטנו שישבית אותו לתקופה ממושכת. כוכב הפועל באר שבע כבר סופר חודשיים בחוץ ועדיין לא יודע בדיוק מתי יחזור.

 

"ברור שמאור מבואס", העיד אחד מחבריו הקרובים. "בשביל שחקן כדורגל להיות בחוץ זה הדבר הכי קשה שיש. הוא כבר כמעט חודשיים בחוץ, וזה קשה לו. בקריירה הקצרה שלו הוא כבר עבר פציעות הרבה יותר קשות, וחזר מהן הרבה יותר טוב וחזק והוא בטוח שזה מה שיקרה גם בפציעה הזו. זה מתסכל וקשה והכל ביחד".

 

 

אז למה לקח לו חודשיים להיכנס לניתוח? "לקח זמן עד שאבחנו ממש את הבעיה. אפשר לצאת מזה על ידי שיקום ארוך שיכול לקחת הרבה יותר זמן מאשר ניתוח, כי באף צילום או בדיקה שהוא עשה לא התקבלה שום דיאגנוזה, ובגלל זה גם לקח הרבה זמן, או שהוא עושה ניתוח ומתחיל בהדרגה לחזור. אי אפשר לדעת כמה זמן ייקח לו לחזור, כל אחד חוזר בצורה אינדבדואלית״.

 

גם אחרי הניתוח הפציעה של בוזגלו קשה לאבחון: "זה שילוב של בקע, שרירי בטן ועוד כמה דברים. זה כתוצאה מעומס ועבודה לא מאוזנת. השנה לא היה לו חופש, אלא רק שישה ימים מאז חזר מהנבחרת, אז גם הוא אשם שלא נתן לגוף לנוח וזה פגע בו. היתה לו מוטיבאציה גדולה של פתיחת עונה עם הצוות החדש, מינו אותו לקפטן, כי אליניב ברדה לא מעט על הספסל, אז הוא מחויב".

 


בוזגלו בבכורה של טרנר. "זה הכוח של הקבוצה" (דני מרון)

 

לגבי ההצלחה בלעדיו העיד חברו הקרוב: "כיף לו לראות את הקבוצה במומנטום, צוברת ניצחונות ונמצאת בפסגה, זה עושה לו טוב. הוא גם רואה דברים מבחוץ שגורמים לו ללמוד. צובט לו הנושא של האצטדיון החדש שהוא כרגע לא משחק בו, אבל הוא שיחק בו במשחק הראשון. אין למאור ספק שזה הולך להיות האצטדיון הכי ביתי בארץ, יותר מבלומפילד, כי גם הקהל זה משהו אחר, נותן דחיפה אחרת לגמרי וזה הכוח של הקבוצה".

 

כשהפועל באר שבע בצמרת, כמובן שבוזגלו שואף לחזור. "יש לו מוטיבציה אדירה", מוסיף חברו. "הוא לא יחזור לפני שיהיה בריא לגמרי.

 

"מאור חושב שבאר שבע השנה קבוצה מאוד טובה וחזקה, עם עומק גדול, מה שהיה חסר בארבע השנים האחרונות. הוא מעריך שהקבוצה תלך עד הסוף ואין לה מה לחשוש, זו המטרה".

 


אלמוג בוזגלו חוגג. "מאור תמיד ידע איזה שחקן הוא" (עדי אבישי)

 

בשבת הקרובה תשחק הקבוצה מול בני יהודה בה משחק אחיו אלמוג. "כיף לו לראות את ההתקדמות שאלמוג עשה. הוא לא עשה את הדרך שמאור עשה אלא דרך אחרת לגמרי שצריך להעריך אותה, תמיד הוא ידע איזה שחקן אחיו. הוא מאוד שמח בשביל אחיו, כי זה הדם שלו. התוצאה הרצויה בשבילו בשבת זה 2:3 לבאר שבע עם צמד של אלמוג".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ