תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זלאטן: "שימשיכו להגיד שאני חלש וזקן"

זלאטן: "שימשיכו להגיד שאני חלש וזקן"
שבדיה מתמוגגת מהעלייה ליורו ונפעמת מהתצוגה של איברהימוביץ'

זלאטן איברהימוביץ' החמיץ את המונדיאל ב-2014 אחרי שנכנע בפלייאוף המפורסם לפורטוגל, אבל לדנים לא היה את כריסטיאנו רונאלדו כדי להעיף את החלוץ השבדי הנפלא בן ה-34.

 

סביר להניח שאחרי הוא יפרוש מכדורגל בינלאומי הקיץ, אבל לא לפני שישחק ביורו 2016. אתמול אחרי שכבש את שני השערים ב-2:2 בין דנמרק לשבדיה, שקבעו ניצחון שבדי כולל של 3:4, אמר איברה: "תודה רבה לאוהדים שתמכו בנו. יש לנו עוד כמה חודשים ליורו, אנחנו מרגישים כל כך פאקינג גוד".

 

 

איברהימוביץ' ושבדיה בטירוף בסוף המשחק (gettyimages)

 

"ראיתם את הדנים? הם רצו שאפרוש מכדורגל בלי שאשחק ביורו, אז שלחתי את כל הנבחרת שלהם לפנסיה", המשיך כוכב העל. "אני לא חושב שיש לי עונת פרידה מכדורגל. המספרים שלי העונה הכי טובים שהיו ומצדי שיגידו שאני זקן. אין לי בעיה שיגידו שאני חלש וזקן, אני מוכן להמשיך ככה עוד עונה".

 

בסיום המשחק זלאטן ירד לקרקע והחל להתפלל כשהוא מביט לשמיים. איברה גם גילה שהשער הראשון שכבש בבעיטה מהזווית היה תוצאה של ניסיונות לעשות את התרגיל באימונים והפעם זה פשוט עבד.

 

איברה על הברכיים בלב החגיגה השבדית (gettyimages)

 

אין ספק שהעלייה של איברהימוביץ' ליורו מהווה בונוס גדול לטורניר. העיתון 'אפטונבלדט' כתב: "הלכנו לדנמרק עם המחשבות ששעון החול אוזל אצל איברה, אבל הוא קבע מתי הקיץ מתחיל וזה ב-10 ביוני 2016 בתחילת הטורניר של היורו".

 

העיתון כתב שלנבחרת שבדיה יש את חבורת השחקנים הכי חלשה מזה שנים, מאמן לאומי (אריק האמרן) שהם בקושי יכולים לבטוח בו והפופולאריות של הנבחרת מעולם לא הייתה נמוכה יותר, אבל מה שעושה את ההבדל הוא שחקן אחד שהצליח להעלות את הנבחרת. העיתון הכה על חטא וכתב: "האמרן ניהל את המשחק נגד הדנים בצורה מושלמת. מגיע לו על כך כל הכבוד".

 

אפשר לבטוח בו? האמרן (AFP)

 

איברהימוביץ' הוסיף לקראת הגרלת הבתים של הטורניר: "הייתי רוצה לשחק נגד איסלנד אותה מאמן השבדי לארס לאגרבק. זה יכול להיות דבר קסום". הדבר יכול להיות אפשרי שכן שבדיה מדורגת בדרג השלישי ואיסלנד בדרג הרביעי והאחרון. החלוץ הוסיף: "ברור שאני רוצה שנקבל את הבית הכי קל. זה כיף לפגוש נבחרות חזקות, אבל את זה גם נוכל להגריל בעתיד. אנחנו רוצים להגיע כמה שיותר רחוק באליפות".

 

אנדראס גרנקוויסט המשחק בקרסנודר הרוסית אמר שלא ירצה לפגוש את רוסיה מכיוון שהוא יודע מהיכרותו עם הליגה הרוסית שיש לנבחרת שחקנים טובים. "אם נשחק נגד איסלנד ורוסיה יהיה לנו על מה לדבר בקרסנודר, כי יש לנו שחקנים מהמדינות האלה ובמקרה הזה יהיה כיף גדול". שבדיה עשויה להיקלע לבית עם אנגליה, רוסיה ואיסלנד שיכול להיות עבורם לפחות "בית מוות".

 

קשר מאלמו והנבחרת, אוסקר לויצקי, אמר: "אנחנו לא רוצים להגיע ליורו ולהשתתף בו רק בשביל הכיף. יש לנו סיכוי להצליח שם אז למה לא?" קים קאלסטרום מגראסהפורס חברו של מואנס דאבור אמר שיפרוש אחרי היורו מהנבחרת. קאלסטרום נשאל על סיכויי שבדיה ביורו והשיב: "הראינו היום נגד נבחרת גדולה שאנחנו יודעים לשחק כדורגל. יש לנו הרבה מאוד שחקנים טובים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ