תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר י-ם נקנסה ב-5,000 שקל בעקבות האבוקה

בית\ר העבירה את פרטי האוהד וזכתה לעונש קל | צילום: ערן לוף
המועדון התלונן במשטרה נגד האוהד וזכה לעונש קל. אצילי ישחק מול עכו?

מאמן בית"ר ירושלים, סלובודאן דראפיץ' ועוזרו שי ברדה מבקשים לשמור על ההרכב המנצח שלהם מהמשחקים האחרונים גם לקראת המשחק ביום ראשון באצטדיון טדי נגד הפועל עכו (שידור ישיר בספורט1 וב-HD החל מ-20:00).

 

הקבוצה מתרגלת באימונים מערך מעט שונה מאשר במשחקי הניצחונות על מכבי תל אביב ומכבי חיפה, כאשר ברור שהאורחים מעכו יעלו במערך הגנתי מעובה ויתרכזו ביציאה להתקפות מתפרצות. "עכו קבוצה שיוצאת עם מספר קטן של שחקנים קדימה. אם תעשו לחץ מהר יהיה להם קשה מאוד להתקדם", אמר היום שחקן בקבוצה.

 

 

הקפטן עומר אצילי מגביר את קצב האימונים ואינו מתלונן עד כה על כאבים באזור הברך, אך במקביל טל כחילה ובוריס קליימן חולים ולא הגיעו היום למתחם האימונים. בנוסף אליהם פאבלו דה לוקאס ושניר משען בתהליכי החלמה כאשר הראשון עבר הבוקר טיפולים אצל הפיזיוטרפיסט בניסיון להכשירו כבר למשחק הקרוב. בפן המשמעתי בקבוצה, דחו את וועדת המשמעת שנקבעה לקשר הברזילאי של הקבוצה, קלאודמיר פריירה, וזו תיערך בשבוע הבא.

 

עונש קל לבית"ר ירושלים בבית הדין

 

הקבוצה הגישה תלונה במשטרת חיפה נגד האוהד שהדליק אבוקה באצטדיון סמי עופר, הציגה את התלונה ואת שמו של האוהד לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל - ועל כן נקנסה בסופו של דבר ב-5,000 שקל, כפי שנענשו בשבוע שעבר מכבי תל אביב ומכבי חיפה.

 

בית"ר ירושלים הועמדה לדין כבר בשבוע שעבר, ביחד עם הצהובים והירוקים, אלא שהוחלט על דחיית פסק הדין כדי שלקבוצה יהיה זמן להציג ראיות בבית הדין, כפי שעשתה כאמור לעיל.

 

"התרשמתי כי הקבוצה עושה מאמץ כן ואמיתי לאתר את אותו מדליק אבוקה ונראה כי מאמציה נשארו פרי. אדגיש כי אל לקבוצה להסתפק בגשת תלונה ובקשה לצו הרחקה כנגד אותו פורע חוק, אלא הייתי מצפה כי המועדון ינקוט בשורת צעדים ואף במישור האזרחי כנגד אותו האיש, כגון משלוח מכתב התראה ו/או תביעה אזרחית כנגד אותו פורע חוק ואף מניעתו מלהגיע לכל פעילות של הקבוצה", נכתב בפסק הדין.

 

הדיין נעם ליובין הוסיף: "כפי שכתבתי בעבר, הרי שרק במלחמה עיקשת של הקבוצות באותם אלו המתכנים 'אוהדים', יופחתו מספר האירועים הנ"ל למינימום האפשרי"

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ