תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הנבחר: דיוויד בקהאם הוא הגבר הכי סקסי בעולם

בקהאם. עוד תואר לקריירה מעוטרת | צילום: Gettyimages
הכדורגלן לשעבר ואחד הפרצופים המפורסמים על הגלובוס, זכה בתואר "הגבר הכי סקסי עלי אדמות" של המגזין People. התמונות החמות של אקס יונייטד בפנים

דיוויד בקהאם נחשב לאבא הסקסי ביותר בעולם, שחקן הכדורגל (לשעבר) הסקסי בעולם, כנראה שהוא הבעל הסקסי בעולם (ויקטוריה בקהאם, כמה מזל יש לבחורה אחת?) ואחד הדוגמנים הסקסיים בעולם - כך שאי אפשר להתחמק מלהכתיר אותו בתואר שהמון גברים מוכרים היו חולמים לקבל, "הגבר הסקסי ביותר בעולם".

 

מגזין הבידור האמריקני People, שמעניק כבר שלושה עשורים את התואר השנתי לאדון לוהט במיוחד, החליט להכתיר את בקהאם בן ה-40 בטייטל המרגש לשנת 2015. "זה כבוד ענקי, שאני מאוד שמח לקבל", סיפר בקהאם בביישנות. ממש. "אני אף פעם לא מרגיש כמו אדם מושך, או סקסי במיוחד", גילה אחרי שהוכרז כמיסטר סקסי, "למרות שאני אוהב ללבוש בגדים יפים".
 
בשבוע שעבר הוא לבש מדי כדורגל (Gettyimages)
 
בקהאם, מספר שכאשר הודיע לאשתו ויקטוריה שזכה בתואר הגבר הסקסי עלי אדמות, אמר לה שהוא מקווה שהיא חושבת שהוא סקסי בכל זמן נתון, אבל היא בתגובה חייכה ובירכה אותו (ביבשושיות, ברור). ארבעת הילדים שלו - הבנים ברוקלין, רומיאו, קרוז והבייבי הארפר - צחקו עליו כשבישר את ההודעה המשמחת. משפחה מפרגנת שכזאת.
 
משפחת בקהאם מדגמנת (Gettyimages)
 

הזוג המלכותי. ויקטוריה ודיוויד בקהאם (Gettyimages)

בקהאם, עוד תואר לארון (Gettyimages)

"זה כבוד גדול עבורי" (Gettyimages)

כוכב אופנה (Gettyimages)

"אני לא מרגיש מושך" (Gettyimages)

אחת אחרונה (Gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ