תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ואן חאל: "אני מרוויח הרבה ולא עושה כלום"

ואן חאל. הסמכויות שלו מצטמצמות | צילום: GettyImages
מנג'ר יונייטד: "יש לי מחלקה מדעית, רפואית, עוזר מאמן וגם לו יש עוזרים"
לואיס ואן חאל יודע לחמם את האווירה מול העיתונאים, אחרת קשה להסביר את הסיבה בגינה התלוצץ מנג'ר מנצ'טר יונייטד על דרכי עבודתו בשדים האדומים.
 
ההולנדי אמר שהוא מרוויח הרבה כסף ולא עושה דבר. לדבריו, יש לו צוות מעולה שעושה את כל העבודה והוא פשוט נהנה לקבל משכורת. "יש לי כל כך הרבה עוזרים באולד טראפורד שלא משאירים לי לעשות כמעט כלום".
 
 
לדברי ואן חאל, תפקיד המאמן השתנה מאוד מאז שהוא החל לאמן ב-1991 את אייאקס אמסטרדם. הוא אמר ל'טלחראף" ההולנדי: "אני רגיל שהמאמן עושה הכל. עכשיו אני מנג'ר ויש לי מחלקה מדעית, מחלקה רפואית, עוזר מנג'ר ועוזרים של העוזרים. אני לא עושה כלום. אני המארח, ואני מרוויח על זה הרבה כסף". 
 
המנג'ר בן ה-64 הודה אם כן שתפקידו מצטמצם - הוא מנסה להחדיר לקבוצה את פילוסופית הכדורגל שלו, מתרכז יותר בחינוך השחקנים ובלנסות לשפר את יכולתם המקצועית. "במסיבות העיתונאים אני דן בפילוסופית המשחק שלי הרבה מאוד. לפעמים המדיה לא גאה בזה, אבל לפעמים הם מטורפים על זה בגלל שאני מסביר להם הרבה והם לא רגילים לכזה סגנון. הם רגילים למנג'ר שבא ואומר קלישאות. אני לוקח לעצמי זמן להסביר מה המסר ובכך אני גורם להם לאמן את המוח. יש אנשים שעוד לא הבינו שכדורגל הוא משחק של המוח ולא סתם ריצה". 
 
ואן חאל עם קאריק. הקשר ייעדר בזמן הקרוב (Gettyimages)
 
ואן חאל אמר שלפעמים הוא מדגיש את השלילי באוזני השחקנים. "הכי טוב זה לתת להם מחמאות, אבל אני מצטער, לפעמים צריך לומר להם את האמת כדי לשפר את הביצועים". 
 
במהלך היום יעודכן ואן חאל באשר לחומרת פציעתו של החלוץ אנטוני מרסיאל, שנפגע בכף רגלו במשחק בין אנגליה לצרפת ביום שלישי בכף רגלו ועשוי להחמיץ את המשחק בשבת מול ווטפורד (החל מ-14:35 בספורט1 וב-HD). יונייטד שוב סובלת ממכת פציעות אחרי שמייקל קאריק נפצע פעם נוספת וייעדר שלושה שבועות מהמגרשים. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ