תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפיגוע היה ליד קרית שלום. לוין: "אין שינוי"

הפיגוע היה ליד קרית שלום. לוין: "אין שינוי"
שניים נרצחו ואדם נוסף נפצע סמוך למתחם האימונים של מכבי תל אביב
שני אנשים נהרגו ואדם נוסף נפצע באירוע דקירה שהתרחש בצהריים סמוך לבניין פנורמה שבדרום תל אביב, מרחק קצר ממתחם האימונים קרית שלום שמשמש את מכבי תל אביב.
 
קבוצת הבוגרים של מכבי ת"א סיימה עוד קודם לכן את אימון הבוקר ובעת האירוע לא נכחו שחקני האלופה במתחם. אימוני קבוצות הילדים נקבעו להיערך החל מהשעה ארבע ולכן בקרית שלום היו בזמן הדקירה רק כמה אנשי מנהלה של המועדון.
 
 
שוטרים סגרו את דרך הגישה למתחם האימונים ובמקום נערכה בקרה קפדנית של העוברים ושבים. ניר לוין, מנהל מחלקות הנוער שנמצא במתחם, סיפר: "יש כוחות גדולים של משטרה באיזור, כרגע סגרו את הכביש הסמוך אלינו. מבחינת המשך ההתנהלות שלנו, כרגע אין שינוי בתכניות האימונים אלא אם ינחו אותנו אחרת". 
 
אריאל אברם, אחד מאנשי ההנהלה, הוסיף: "הייתי בכניסה לבית פנורמה, ראיתי שוטרים נוהרים למקום. הבנתי שקרה משהו וזאת כשאני בדרכי למתחם. היה שחקן אחד שלנו שישב במסעדה במקום. שלפתי אותו נסענו למתחם. התבצעו סריקות של המשטרה באיזור הוואדי בין בית פנורמה למתחם האימונים".

 

מחבל חמוש נכנס לבית כנסת בתל אביב במהלך תפילת מנחה ודקר שלושה מתפללים ונתפס בזכות עירנות של משטרת ישראל ואזרחים שהיו במקום.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ