תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גמר הסבב: ואוורינקה בחצי אחרי שגבר על מארי

גמר הסבב: ואוורינקה בחצי אחרי שגבר על מארי
השוויצרי ניצח 6:7 (4), 4:6 ויפגוש את פדרר. רפאל נדאל סיים במאזן מושלם

הלילה (שישי) נקבעו סופית העולים לשלב חצי גמר טורניר גמר הסבב לאחר שרפאל נדאל וסטן ואוורינקה סיימו ראשונים בבית אילייה נסטסה. השור ממאיורקה סיים במאזן מושלם לאחר שגבר על בן ארצו דויד פרר, כאשר מאוחר יותר הצטרף אליו השווצרי שניצח את  אנדי מארי.

 

רפאל נדאל – דויד פרר 7:6 (2), 3:6, 4:6 (צפו בתקציר)

 

בדומה לחברו רוג'ר פדרר, נראה שרפאל נדאל (5) הגיע מוכן מאד לטורניר גמר הסבב. השור ממאיורקה העפיל היום לשלב חצי הגמר, לאחר שניצח את בן ארצו, דויד פרר (7), 7:6 (2), 3:6, 4:6, וסיים את הבית המוקדם במאזן מושלם.

 

 

המחבט מספר 2 של ספרד ניסה לנצח לראשונה בטורניר והיה קרוב לכך לאחר שניצח בשובר שוויון חד צצדי את המערכה הראשונה. עם זאת, למערכה השנייה עלה רק שחקן אחד. נדאל השתלט על המשחק, השיג חמש נקודות שבירה, וניצח בקלות (יחסית) את שתי המערכות הבאות. הוא יפגוש בחצי הגמר את נובאק ג'וקביץ' לקרב מרתק.

 

נדאל. חוזר לעצמו? (gettyimages)

 

סטן ואוורינקה (4) - אנדי מארי (2) 6:7 (4), 4:6

 

כנראה שאנדי מארי לא מאוכזב מידי מההפסד לסטן ואוורינקה שהדיח אותו סופית מהטורניר. הסקוטי השתעשע ברעיון לפרוש מהטורניר לפני פתיחתו, במטרה להתרכז בגמר גביע הדייויס שייערך בשבוע הבא.

 

רצונות לחוד ומעשים לחוד. מארי בהחלט נתן פייט עיקש על המגרש, אך בסופו של דבר ידו של השווצרי הייתה על העליונה. לאחר שניצח את המערכה הראשונה בשובר שוויון, הוא לקח שליטה על המערכה השנייה וכבר עלה ליתרון 2:5. עם זאת, הסקוטי לא נכנע ולקח שני משחקונים ברציפות, אך בסופו של היום ידו של ואוורינקה הייתה על העליונה. הוא יפגוש בסיבוב הבא את חברו לנבחרת שוויץ רוג'ר פדרר.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ