תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יוקאנוביץ': "זה הפרצוף שלי בעבודה"

שחקני מכבי חוגגים בסמי עופר. גם בשלישי? | צילום: ערן לוף
מאמן מכבי בווידוי עצמי. זהבי: "נלך על כל הקופה מול צ'לסי"

מכבי ת"א אולי לא הרשימה, אך במחצית השנייה לא ממש התקשתה והביסה 0:3 את הפועל חיפה. פנדל של זהבי בדקה ה-51 בתוספת הרחקה של דור מלול סידרה לצהובים עוד שלוש נקודות.

 

זהבי כבש את שערו ה-100 בליגת העל, נוסא איגיבור נהנה מבישול של אלי דסה ואבי ריקן תרם גם הוא שער בכורה.

 

 

"בפתיחת המשחק חיפשנו את הדרך לכבוש. לא עשינו זאת, לא היינו מספיק אגרסיביים", סיכם סלבישה יוקאנוביץ'. "הם שמרו טוב עם הרבה שחקנים מאחורי הכדור, אבל בסוף עדיין הצלחנו לכבוש. אני בחור די שמח, זה לא מה שחשוב. אני מרוצה בישראל ועם הקבוצה שלי. זה פשוט הפרצוף שלי בעבודה".

 

"עשינו טעויות גדולות ותמיד יש מקום לשיפור. אפשר להיות מרוצים מהתוצאה, אבל צריכים להשתפר", הדגיש מאמן מכבי ת"א. "אנחנו צריכים לשחק טוב יותר מול צ'לסי לעומת איך ששיחקנו הפעם. צ'לסי זו אחת הקבוצות הגדולות באירופה, גם אם היא לא בתקופה הכי טובה. זו ההזדמנות בשבילנו להראות את הצד הטוב שלנו ואני מקווה שנעשה זאת".

 


זהבי והחברים חוגגים את השער ה-100 (ערן לוף)

 

"זה הישג יפה, אבל העיקר שניצחנו", הבהיר ערן זהבי, שהגיע ל-100 שערי ליגה בארץ. "יש לנו עוד במה להשתפר ואני מקווה שנעשה את זה בהמשך. אמנם לא היינו אגרסיביים בשליש האחרון של המגרש, אבל הייתה שליטה טוטאלית שלנו. באנו, השגנו את הנקודות וזה הכי חשוב. זה הזמן לנסות ללכת על כל הקופה, אין לנו מה להפסיד. אנחנו באים ליהנות במפעל הזה ואני מאמין שאנחנו יכולים לקחת נקודות מצ'לסי".

 

בנין: "ההרחקה לא עזרה", מלול: "אלמד מזה להבא"

"ההרחקה גמרה את המשחק? לא. זה לא עזר לנו, זה בטוח, אבל גם בעשרה שחקנים יכולנו להשוות", אמר טל בנין. "אחרי השער השני זה היה די אבוד. מול קבוצה שמובילה טוב את הכדור היה לנו קשה להתמודד. אני מחכה לשמוע אם דור מלול מורחק ממשחק אחד או יותר. יש רגשות, הדופק גבוה ובאנגליה, רוסיה ואיטליה אנשים אומרים דברים ולא מורחקים. זה לא מכוון לשופטים וצריך להפסיק לקחת את הדברים ללב בצורה אישית".

 


מלול זועם אחרי הפנדל. "הייתי באמוציות מטורפות" (ערן לוף)

 

"יש לנו שני משחקים עד סיום הסיבוב", הזכיר בנין. "אנחנו מראים לעצמנו שאנחנו מסוגלים, אבל זה לא דבר שהוא מספיק. בסופו של דבר אנחנו משחקים על נקודות והמטרה היא להשיג כמה שיותר נקודות עד לסיום הסיבוב". 

 

דור מלול, שהורחק אחרי שפלט קללה לעבר השופט, אמר: "זה האדום הראשון שלי בקריירה. הייתי באמוציות מטורפות אחרי הפנדל. ניגשתי ואמרתי מה שאמרתי. כמובן שלא הייתי צריך להגיד ולא התכוונתי למשהו באופן אישי. הוא לא היה אמור להוציא מזה אדום, ברור שאני אלמד מזה להבא. הרבה שחקנים אומרים את הדברים האלה, כל מיני סוגים של קללות באוויר. זה חלק מהרגשות שיש לך תוך כדי משחק. זה לא היה צריך להיאמר".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ