תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אם לא ננצח את בית"ר, אז לא עשינו כלום"

רן בן שמעון. יכול לחייך | צילום: איתן הנסברגן
שמחה במכבי פ"ת לאחר ה-0:1 על ק"ש. רן בן שמעון: "ניצחון של גברים"

לאחר רצף של שישה משחקים ללא ניצחון, גברה מכבי פ''ת 0:1 על עירוני ק''ש והשיגה נקודות שמהוות עבורה אוויר לנשימה. הניצחון שיחרר הרבה לחץ שהצטבר בתקופה האחרונה גם בגלל התוצאות וגם בגלל סוגיית המשך דרכו של המאמן רן בן שמעון.

 

המאמן, שהיה מאושר בסיום, ניגש לשחקנים, לחץ את ידם ואמר: "כל הכבוד. השגתם ניצחון של גברים". גם אבי לוזון הרשה לעצמו לפזר חיוכים לכל עבר ביחד עם המנהל המקצועי עומר גולן. "אין ספק שהשגנו ניצחון גדול שיכול להחזיר את המומנטום בחזרה אלינו", אמרו במועדון, "אם במשחקים הקודמים שיחקנו לא רע והפסדנו, היום זה היה הפוך ואולי זה הסימן שאנחנו יוצאים לדרך חדשה".

 

 

כעת, בקבוצה נמצאים עם המבט קדימה לעבר המשחק הבא מול בית"ר ירושלים. "אם לא ננצח אותה, אז לא עשינו כלום", הוסיפו, "גם הגיבוש שנעשה במהלך השבוע הוסיף כי היינו צריכים את שבירת השגרה הזו".

 

כובש שער הניצחון, עוז פרץ, סיכם: "הגענו לאחד ממגרשי הבית הכי טובים בארץ ועבדנו מאוד קשה בשביל הניצחון. אני חושב שזה הגיע לנו. ההסתגרות שלנו בחצי השני הייתה חלק מהטקטיקה שלנו וזה מה שהיינו צריכים לעשות בשביל להשיג שלוש נקודות. עכשיו נראה איך אנחנו מתכוננים למשחק מול בית"ר. מקווה שגם בשבוע  הבא ניקח שלוש נקודות".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ