תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שקרטל: "אפשר לשחק נגד מנ' סיטי כל שבוע?"

שקרטל: "אפשר לשחק נגד מנ' סיטי כל שבוע?"
בלם ליברפול חגג על יריבתו אחרי ה-1:4. פלגריני: "אסון. כולם היו נוראיים"
ליברפול רשמה אתמול (שבת) אתמול את אחד הניצחונות הגדולים שלה בשנים האחרונות, 1:4 באיתיחד על מנצ'סטר סיטי.
 
מעבר לעובדה שהגנת סיטי הציגה מופע אימים בהיעדרו של וינסנט קומפני, צמד הברזילאים רוברטו פירמינו (שנבחר לאיש המשחק) ופיליפה קוטיניו רמז שיש לליברפול עתיד ופרשני הכדורגל בממלכה כבר מדברים על האפשרות שהאדומים יסיימו, למרות הכל, באחד מבין ארבעת המקומות הראשונים.
 
מרטין שקרטל שכבש שער נפלא וקבע את תוצאת המשחק, לגלג על יריבתו אחרי המשחק: "אפשר לשחק נגד סיטי כל שבוע? זו היתה תוצאה מאסיבית. העבודה הקבוצתית שלנו וקצב העבודה המטורף הביאו לניצחון".
 
"עשינו צעד גדול קדימה. הדבר הכי חשוב ששיחקנו עם תשוקה ענקית, אתה לא יכול לנצח קבוצה כמו מנצ'סטר סיטי בלי זה", אמר יורגן קלופ, מנג'ר ליברפול שבוודאי נהנה לראשונה מקבוצתו.
 

 
"ניסינו לסגור מרווחים במשחק, לחצנו אותם גבוה והצופים שלהם החלו להיות עצבניים. זה היה הצעד הראשון. זה היה משחק רחוק משלמות, אבל משחק טוב בו ניצלנו את ההזדמנויות שלנו לכבוש. יכולנו לכבוש עוד אחד או שניים, אבל הכל בסדר. אין לי על מה להתלונן. זה צעד גדול, זה היה יום גדול. תוצאות כאלה גורמות לשחקנים שלי להאמין בעצמם", אמר בנוסף הגרמני.
 
מנגד, המנג'ר מנואל פלגריני שנראה גמור בדקות האחרונות של המשחק, ביקר בחריפות את שחקניו: "זה היה אסון לכל הקבוצה. אני מתקשה להבין למה שיחקנו רע כל כך. החלפתי את יאיא טורה וחסוס נאבס בגלל שהם היו גרועים, אבל למעשה כל ה-11 היו פשוט נוראיים".  
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ