תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ג'וקוביץ' זכה במאסטרס בפעם ה-4 ברציפות

ג'וקוביץ' זכה במאסטרס בפעם ה-4 ברציפות
הסרבי הכניע 3:6, 4:6 את פדרר, ששוב יצא מהאולם בלונדון בידיים ריקות
רוג'ר פדרר הגיע לגמר בלונדון בפעם העשירית בקריירה המפוארת שלו, אבל בניגוד למפגש בבית המוקדם איבד מהר מאוד את האחיזה. נובאק ג'וקוביץ' זכה בטורניר גמר הסבב בפעם הרביעית ברציפות עם 3:6, 4:6 על השווייצרי בן ה-34, שרק בשבוע שעבר הרס לו רצף של 23 ניצחונות. 
 
המפגש המרתק נערך בלונדון אחרי שהשווייצרי עבר את בן ארצו סטניסלס ואוורינקה והסרבי הכניע את רפאל נדאל. הפעם ג'וקוביץ' לא פספס, בניגוד למשחק בשלב המוקדם בו איבד רצף בלתי מנוצח באולם O2 מאז 2011. הוא השיג שבירה מוקדמת ל-1:2, פדרר חזר ובכל זאת קרס במפגש ה-44 בין שני הענקים.
 
 
שני השחקנים זכו יחד בלא פחות מ-27 תוארי גראנד סלאם, אבל הפעם מדובר היה במשהו מיוחד עבור פדרר. בשנה שעברה קיווה השווייצרי לקטוע את השליטה של יריבו בלונדון, אבל נאלץ לפרוש בגלל כאבי גב. הפעם הוא בא במצב בריאותי טוב יותר ועם קצת יותר בטחון הודות לניצחונו במפגש ביניהם בשלב המוקדם, מה שלא הספיק מול הקילריות של הסרבי על המשטח.
 
עבור ג'וקוביץ', כאמור, זו הייתה הזכיה הרביעית ברציפות בטורניר גמר הסבב ובמאזן כל הזמנים מול פדרר הוא השווה ל-22:22. במהלך השנה האחרונה הסרבי ניצח את יריבות בחמישה מפגשים והפסיד בשלושה. את הגמר הזה הוא לקח תוך 81 דקות בלבד. חזק במאני טיים.
 

פדרר, שוב הפסיד לנולה (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ