תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשש בחיפה שפציעתו של קריאף חמורה

קריאף לאחר שנפצע. העיקר הבריאות | צילום: רוגה ניג׳ים
הקשר שנפצע נגד הפועל ת"א יעבור MRI. דקל קינן: "היה לי קצת מזל"

מכבי חיפה השיגה הערב (שני) ניצחון מרשים 0:3 על הפועל ת"א באצטדיון בנתניה וטיפסה מעל לקו האדום, אבל לצד השמחה הגדולה ישנו גם חשש אמיתי כי פציעתו של הקשר אופיר קריאף תשבית אותו בשבועות הקרובים.

 

קריאף, שרק הקיץ חתם במכבי חיפה ומאז שזכה לדקות ראשונות במועדון בשבוע השני של חודש ספטמבר פתח בכל המשחקים בהם עמד לרשותו של רוני לוי, מתקשה לדרוך על רגלו ובמועדון ימתינו לבדיקות מקיפות וביניהן MRI שיעבור ורק לאחריהן יתברר זמן ההחלמה ותקופת היעדרותו. החשש הגדול הוא שמדובר בקרע ברצועה שעלול להשביתו למספר חודשים.

 

 

מאמן הקבוצה רוני לוי אמר בסיום המשחק: "זה ניצחון חשוב, נגד מועדון גדול במשחק חוץ. היה חשוב לנו לחזור מהפגרה נחושים ואני חושב שעשינו זאת בצורה טובה".

 

אופיר קריאף מתקשה לדרוך על רגלו

 

"זה היה ניצחון חשוב של כל הקבוצה ואני חושב שזה ייתן לנו ביטחון. חשוב שתהיה לזה המשכיות", אמר מאמן הירוקים והתבקש לתת את דעתו על היכולת היום, "חשוב לעשות רצף. התחלנו עם ניצחון ואנחנו מסתכלים כבר קדימה למשחק הבא".

 

"אני אוהב את האצטדיון הזה ומסתבר שגם השחקנים והקהל. מקווה שנמשיך ככה", אמר לסיום על המאזן המצוין שרשמו העונה הירוקים במגרש.

 

רוני לוי. "ניצחון חשוב על מועדון גדול" (ערן לוף)

 

דקל קינן, שכבש לראשונה ובמחצית השנייה אף הוסיף שער נוסף: "היה לי קצת מזל, אני לא חלוץ ולא אהיה חלוץ. מה שחשוב מבחינתי זה שניצחנו ושהקבוצה לא ספגה. השגנו ניצחון חשוב אבל אסור לנו לשכוח שאנחנו עדיין קרובים למקום שאנחנו לא רוצים להיות בו ושווים מקום גבוה יותר בטבלה. אסור לנו לחשוב שעשינו יותר מדי, אנחנו מצפים מעצמנו להרבה יותר".

 

קינן. "אסור לנו לחשוב שעשינו יותר מדי" (ערן לוף)

 

הבלם כבש צמד בפעם האחרונה בשנת 2011, וגם אז היה זה ב-0:3 על הפועל ת"א: "בפעם שעברה זהה היה פעמיים עם הראש, אבל שערים בשבילי זה בונוס. אלה שלוש נקודות ואם לא ננצח במשחק הבא לא עשינו שום דבר".

 

בסיום המשחק, כשאוהדי מכבי חיפה שרו "כל הקבוצה לבוא לפה", בחרו מספר שחקנים שלא להגיע ולחגוג עם הקהל. גם ביציע הירוק לא היה שקט לאורך המשחק, כשביציע העליון נשמעו שירי גנאי כנגד בניון ואילו ביציע התחתון הקפטן זכה לעידוד.

 

לא כולם הגיעו לשמוח עם האוהדים בסיום (ערן לוף)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ