תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ארסן ונגר: "אופ"א נכנעת לסמים"

עם הגב לקיר. ונגר | צילום: Gettyimages
מאמן ארסנל זועם מתגובת הארגון לבדיקת הסמים החיובית של זאגרב

כשהוא לחוץ לחלוטין ממצבה הרע של ארסנל בליגת האלופות ומהאפשרות שתודח כבר הערב במשחק נגד דינאמו זאגרב (21:45), יצא אתמול ארסן ונגר בהתקפה חריפה נגד אופ"א, שהרימה לדבריו דגל לבן בכל הקשור למלחמה בסמים.

 

ונגר דרש שהתוצאה במשחק הראשון מול הקרואטים, שניצחו בצורה מדהימה 1:2, תבוטל בשל העובדה ששחקן הקבוצה הקרואטית, אריאן אדמי, נתפס על שימוש בסמים. למרות העובדה הזאת והדרישה של ונגר - התוצאה לא שונתה, למרות שבבדיקה לאחר המשחק נתפס השחקן והורחק לארבע שנים מכל פעילות.

 

 

ונגר, שנשמע קצת רדוף, טען שאופ"א ניסתה למצוא שחקנים שמשתמשים בסמים גם בקבוצה שלו, לאחר בדיקה מפתיעה שערכה באימון ארסנל ביום שישי. "אופ"א החליטה שגם אם מישהו נתפס על סמים התוצאה לא תשונה. אני לא מסכים לכלל הזה, שפירושו הוא בעצם כניעה לסמים".

 

בינתיים התותחנים עוברים מכת פציעות מדהימה, שגוררת ביקורות חריפות באנגליה. "בבאיירן מינכן זרקו את הרופא בגלל מכת הפציעות, אבל אצל ונגר לא עושים כלום. הפציעות האלה נמשכות כל שנה בלי שאף אחד בודק לעומק מה קורה שם", טען אחד מפרשני ה"דיילי מייל". ארון רמזי אמנם חזר לאימונים, אבל הרשימה הארוכה כוללת את פרנסיס קוקלין, מייקל ארטטה, ג'ק ווילשייר, תיאו וולקוט, אלכס אוקסלייד-צ'מברליין, תומאס רוזיצקי ודני וולבק.

 

מהעבר השני, תגיע זאגרב למשחק עצבנית מאוד בשל הרחקתו של אדמי. מאמנה, זוראן מאמיץ', שהיה שותף כשחקן להפסד הקבוצה לארסנל 5:1 בסיכום שני המשחקים בעונת 2006/7, רמז כי קבוצתו תשחק מבוקר נגד התותחנים. "אם אתה רץ נגד קבצה כזאת, ולא משנה מה ההרכב שלה, אתה מתאבד על המגרש. אנחנו רוצים לצאת מכל הצרות שנפלו עלינו בימים האחרונים עם תוצאה טובה", אמר.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ