תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ביקורת בספרד על בייל, שלא שולל חזרה לאנגליה

לא רלוונטי וחסר חשיבות. בייל | צילום: Gettyimages
מדריד ממשיכה לעסוק בקלאסיקו. קרנקה: "גישת השחקנים בלתי נסבלת"

הכאוס בריאל מדריד נמשך למרות ההודעה של פלורטינו פרס כאילו הוא תומך ברפא בניטס. מי שעמד היום במוקד ההתקפה של ה"מארקה" הוא גארת' בייל, עליו נכתב שהוא שחקן לא רלבנטי וחסר חשיבות. בייל לא כבש שער במדי הבלנקוס מאז המחזור השני של הליגה.

 

נוכח ההתקפות האלה יתכן מאוד שבייל יהיה זה שיימכר בקיץ ולא כריסטיאנו רונאלדו. בייל עצמו נשאל על כך והשיב שאמנם טוב לו בריאל מדריד, אך אין הוא שולל חזרה לפרמייר-ליג.

 

 

"אף פעם לא אומר לא לחזרה לפרמיירליג", אמר בייל לעיתון 'מירור'. הוא נרכש ב-86 מיליון ליש"ט בקיץ 2013 מטוטנהאם ונחשב לפיבוריט של פרס, אבל כעת ייתכן שהדבר ישתנה. לפי הספקולציות, הקבוצה העיקרית שעשויה לרכוש אותו היא מנצ'סטר יונייטד, שכנראה מבינה שיהיה לה קשה מאוד להחזיר את כריסטיאנו רונאלדו אחרי שסוכנו, ז'ורז' מנדש, טען שהשחקן לא יימכר ויישאר בריאל מדריד.

 

בשעה שז'וזה מוריניו, שנמצא כעת בישראל עם צ'לסי, מסרב בכל תוקף להתייחס למשבר הקשה של ריאל, יש מי שפותח את פיו. אייטור קראנקה, שהיה עוזרו של מוריניו במדריד ומאמן היום את מידלסבורו, מתח היום ביקורת קטלנית על שחקני הבלאנקוס ואמר שהגישה שלהם בקלאסיקו הייתה בלתי נסבלת. "הם עלו למגרש ולא נתנו אפילו טיפת לחימה. דבר כזה לא יכול לעבור להם בשקט. הם ראשונים שצריכים לשלם את המחיר ולא המאמן".

 

קראנקה: "השחקנים צריכים לשלם את החשבון ולא המאמן" (gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ