תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"לזהבי אין מקום בצ'לסי, אבל כן בפרמיירליג"

מוריניו. התרשם ממכבי תל אביב | צילום: ערן לוף
מוריניו: "מכבי תל אביב הדאיגה אותי. 0:4 היא תוצאה משקרת"

"הייתי מודאג במצב של זהבי אבל למזלי בגוביץ' עשה הצלה נהדרת", כך אמר הערב (שלישי) ז'וזה מוריניו, מנג'ר צ'לסי וחידד: "0:4 היא תוצאה מזויפת? 0:1 או 1:2 היה משקף את מה שקרה במשחק. עלינו למחצית השנייה ביתרון מספרי, אבל שיחקנו בצורה נרפה במשחק ונתנו למכבי הזדמנות להשוות".

 

המיוחד החמיא לערן זהבי: "הם שיחקו עם שמונה שחקנים מאחורה וזהבי מקדימה ושלחו אליו כדורים ארוכים. הוא שחקן אינטליגנטי מאוד והוא ידע להטריד את שחקני ההגנה שלנו עם החוכמה והמהירות שלו. מוריניו נשאל האם היה לוקח את קשר מכבי לקבוצתו והשיב: "לצ'לסי הוא לא מתאים, אבל אני חושב שהוא כן יכול להשתלב בפריימרליג".

 

 

מכבי תל אביב לעומת זאת קיבלה מחמאות. "קשה להתמודד מול קבוצות מפרמיירליג שזאת הליגה הטובה בעולם ובכלל מול הקבוצות הכי טובות מכל אירופה", אמר מוריניו, "אבל אני חושב שהם שיחקו באמת טוב ולא הגיע להם לרדת בתוצאה כזאת. אני חושב שאם הם יתמידו וישחקו ברמה הזאת לאורך זמן, הם גם יצברו נקודות ויצברו ביטחון".

 

על הוויכוח עם דייגו קוסטה: ״רציתי שיעשה תנועה שלא עשה הייתי מאוכזב והוא הגיב בחדר הלבשה. כבר התנשקנו והתחבקנו וזה נגמר״

 

לגבי עתידו בבלוז: ״אני רוצה להישאר בצ'לסי וגם המועדון רוצה שאשאר. אני ורומן אברמוביץ' מדברים מדי פעם הוא רוצה שנצליח כמו שאני רוצה. הוא לא אמר לי שהוא מאוכזב מהמצב. האם יש לי ביטחון ממנו שאשאר מאמן? יש לי חוזה לעוד ארבע שנים וזה ביטחון מספיק גדול עבורי״

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ