תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

22:00: יוגב אוחיון נפצע באימון המסכם, אך ישחק במלאגה

אוחיון. יוכל להשתתף במשחק החשוב של הצהובים | צילום: אודי ציטיאט
גארד מכבי ת"א נפגע בקרסול בספרד יממה לפני המשחק, אבל זה לא ימנע ממנו להשתתף הערב במשחק הקריטי. ז'אן טבק: "אנחנו בכיוון הנכון"
מכבי תל אביב חייבת לנצח לפחות שלושה מתוך ארבעת המשחקים שנותרו לה בשלב הבתים של היורוליג. כדי שהמפגש עם דרושפאקה יהיה מכריע כמו שמצפים במועדון, הצהובים מוכרחים לנצח קודם את מלאגה בחוץ (22:00). 
 
גארד הקבוצה, יוגב אוחיון, נפצע בקרסול אמש באימון המסכם, אך יהיה כשיר להתמודדות ובמועדון מקווים כי הפגיעה לא תגביל את תנועתו על הפרקט.
 
 
"זהו ללא ספק המשחק הכי גדול וחשוב שלנו מאז שהגעתי למכבי", הודה ז'אן טבק, שהצעיד מוקדם יותר השבוע את מכבי ת"א להצגה מול מכבי חיפה בליגה. "אנחנו מתאמנים ועובדים קשה, אני בהחלט מרגיש שאנחנו מתקדמים וצועדים בכיוון הנכון".
 
על היריבה אמר המאמן: "מלאגה קבוצה נהדרת, מהטופ של הכדורסל האירופאי. אני ממש לא חושב שהיא במשבר או משהו דומה לזה. היו לה כמה הפסדים עכשיו בלוח משחקים מאוד צפוף, שלושה משחקים בשבוע, אבל היא עדיין קבוצה מאוד חזקה. ננסה להשתוות לאינטנסיביות ולפיזיות שלה, וזה ממש לא פשוט".
 
כשנשאל על הרגשות שלו לאמן מול ז'ואן פלאסה, השיב: "כשאני עולה למגרש אין לי שום רגש מיוחד לשחקנים או למאמנים שעבדתי איתם וכעת ניצבים מולי, כי לא יהיה לזה סוף. אני עולה למגרש כשרק דבר אחד מעניין אותי: לנצח את המשחק".
 
על האימונים והמוכנות של הקבוצה הוסיף: "בשלישי זו הייתה הפעם הראשונה מאז שהגעתי למכבי שיכולתי לעשות אימון ממש חזק וטוב כי זה לא לא יום אחרי משחק ולא יום לפני משחק. השחקנים קולטים יפה את הפילוסופיה שלי, אבל זהו תהליך ארוך וצריך סבלנות". 
 
"אני לא יכול להבטיח שהכל ייושם כבר במשחק מול מלאגה, אבל אני יכול להבטיח שכל שחקן שלנו שיעלה על הפרקט יהיה מחויב ב-100 אחוז ובפוקוס מלא כדי לנצח", הבהיר טבק. "השחקנים מבינים היטב את החשיבות של המשחק ושל כל המשחקים שנותרו לנו בשלב הבתים ביורוליג, שהם קריטיים וגורליים אחד-אחד".
 

פניני, מקווה לחייך גם בסיום (אודי ציטיאט)
 

בצוות המקצועי אופטימיים (אודי ציטיאט)
 

לנדסברג, נינוח באימון המסכם (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ