תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זלאטן חוזר למאלמו, שכר מסך ענק לשידור המשחק

זלאטן | צילום: Gettyimages
מחירי הכרטיסים לביקור של פ.ס.ז' זינקו ל-2,000 יורו. איברהימוביץ': "הכל יתמלא"
זלאטן איברהימוביץ' חוזר הערב (21:45) למאלמו עם פאריס סן ז'רמן למשחק במסגרת המחזור החמישי של ליגת האלופות. מעבר לסיקור הרגיל על פ.ס.ז', שרוצה לעלות לשמינית הגמר, המשחק מעורר התעניינות עצומה בשבדיה ובעיר ממנה הגיע הכוכב. 
 
זה יהיה משחקו הראשון הרשמי של איברה בעיר בה החל את הקריירה שלו. הכוכב השבדי, שעושה תמיד את הדברים הכי מטורפים ומתייחס אל עצמו כאל אלוהים עלי אדמות, שכר שטח בככר ראשית בעיר והציב בה מסך גדול כדי להקרין את המשחק. "גם אם האיצטדיון של מאלמו היה גדול פי 5, עדיין היינו יכולים למלא אותו", הזהיר זלאטן. אגב, מחירי הכרטיסים בשוק השחור הגיעו ל-2,000 יורו לכרטיס. אחרי הכל, המשחק הזה מסתמן אצל איברה כאירוע העולמי הכי גדול. 
 
 
איברהימוביץ' החל את הקריירה שלו במאלמו בגיל 19 ומאמנו כינה אותו "הטאלנט הכי גדול שראיתי בקריירה". חברים ששיחקו איתו במאלמו דיברו על איברה שהם הכירו. הקפטן האנס מאטיסון אמר עליו: "הוא מאוד אגואיסט. כשהוא היה מתחיל לשחק והיו מבצעים עליו עבירה, הוא היה מתרגז ודורש מיד בעיטה חופשית. אם לא, הוא היה מתחיל להתלונן ולא מסוגל לשבור את המעגל השלילי הזה. כשהוא מתלונן, גם שחקנים אחרים מושפעים. היו מקרים שהיינו בעמדות חופשיות במגרש לכבוש שערים והוא אף פעם לא היה רואה אותנו". 
 

איברה, זו העיר שלו (gettyimages)
 
ולא תאמינו מי היה המודל של איברה להצלחה. קשר שבדי בשם יקסל אומנובסקי, ששיחק בסך הכל 12 פעמים בנבחרת שבדיה. לא משהו מיוחד, אבל שחקן שכיכב בבארי, טורינו ובורדו. גם כשהיה ברור שאיברהימוביץ' עולה על רבו, עדיין השחקן הזה היה נערץ עליו יותר מכולם. 
 
אחרי שלוש שנים במאלמו עם 58 משחקים ו-16 שערים, אייאקס שילמה עליו 80 מיליון קרונות (8.7 מיליון יורו). מאז איברה הפך לאחד השחקנים שגלגלו הכי הרבה כסף בהעברות. הוא השתתף בפרסומות של חברות ענק, פירסם משקאות, ויטמינים, תרופות ורכש הרבה נדל"ן. אחת הווילות המפורסמות שרכש בשבדיה עלתה 3 מיליון יורו ויש לו גם רכב וולבו מפואר שעולה 900 אלף יורו. בכל זאת, עם 13.9 מיליון יורו בעונה מפ.ס.ז' וספונסרים מהצד הוא יכול להרשות לעצמו.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ