תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"טבק ניהל את המשחק במלאגה מתחת לכל ביקורת"

שיתף עשרה שחקנים ברבע הראשון. טבק | צילום: אודי ציטיאט
דירקטוריון מכבי יתכנס לדון במשבר הקבוצה. אופציית גל מקל על הפרק

כאוס גדול במכבי תל אביב אחרי ההפסד המביך אמש בספרד, 82:68 למלאגה.

 

גורמים במועדון היו המומים מהצורה בה נראתה הקבוצה על המגרש, ובעיקר מניהול המשחק של המאמן החדש, ז'אן טבק, שלא הצליח לעצור את המפולת ברבע השני אתמול, רבע שהיה לאחד הגרועים בתולדות מכבי תל אביב ביורוליג.

 

 

"כל ניהול המשחק שלו היה מתחת לכל ביקורת", תוקפים גורמים בצהובים, "הוא שיתף עשרה שחקנים ברבע הראשון כבר. זה תכנון משחק? ככה מתכוננים?", הטיח אותו גורם.

 

טבק, שעשה רושם טוב מאד על ראשי המועדון בשיחות שנערכו בין הצדדים לפני החתמתו, רחוק מלהצליח לעת עתה ולהביא את השינוי המיוחל. הצהובים הולכים ומדרדרים אל עבר הופעה ביורוקאפ והדחה בשלב הבתים של היורוליג- תסריט בלהות מבחינת המועדון שגם יגרום להפסדים כספיים אדירים.

 

במהלך היום צפויים חברי הדירקטוריון הבכיר של מכבי תל אביב להיפגש ולנסות ולייצר פתרונות כאשר אין מנוס משינוי אקוטי בסגל הקבוצה הקיים.

 

יפתור את הבעיות בעמדת הרכז? מקל (gettyimages)

 

לספורט1 נודע כי אופציית החתמתו של גל מקל, שלא מצליח להשתלב בכוכב האדום בלגרד, שבה ועלתה בקרב ראשי המועדון. מכבי סובלת מבעייתיות גדולה בעמדת הרכז לאור העובדה שטיילור רוצ'סטי וג'ורדן פרמאר לא יציבים ומצליחים בעיקר בעמדה מספר 2, מה שיוצר פער אדיר בניהול המשחק של הצהובים וההוצאה לפועל של תכניות המשחק.

 

גם בגזרת הצבע מכבי צפויה לבצע שינויים, כאשר ראשי מחלקת הסקאוטינג כבר קיבלו הוראה לנסות ולהביא סנטר בעל שם שניתן יהיה להביאו בשלב הזה של העונה בעלות סבירה.

 

המהלכים הללו של הצהובים יגרמו, ככל הנראה, לחריגה רצינית מאד בתקציב הקבוצה, דבר אשר עלול ליצור מתחים גם בקרב ההנהלה הבכירה של מכבי שתצטרך לייצר מקורות מימון נוספים, אם וכאשר.

 

בעיה חמורה בצבע. אמבקווה ורנדל, אתמול (אודי ציטיאט)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ