תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

האישה שהצילה את מוריניו מחרב הפיטורים

גם הוא לא האמין. מוריניו | צילום: Gettyimages
לפי דיווחים, המיוחד היה בדרכו הביתה עד שהתערבה המנכ"לית בפועל

צ'לסי תשחק ביום ראשון בוייט הארט ליין נגד טוטנהאם (שידור ישיר בספורט1 וב-HD החל מ-13:45) במשחק לא קל, שלדעת פרשנים עשוי לקבוע את גורל הכרטיס הרביעי לליגת האלופות.

 

הפרשנים אמנם הלכו רחוק, אבל בינתיים פרסם העיתון ה'סאן' ידיעה לפיה אישה הצילה את ז'וזה מוריניו מפיטורין. אותו מוריניו, שהעיף מהמועדון את אווה קרניירו הרופאה בטענה שהיא לא מבינה בכדורגל והזיקה לו בטיפול באדן הזאר, קיבל גב מנציגת רומן אברמוביץ' בהנהלת צ'לסי.

 

 

 

 

לפי הידיעה, מרינה גרנובסקאיה, שחלק מהעיתונאים אף מגדירים אותה כ"מנכ"ל צ'לסי בפועל", היא ששכנעה את רומן לתת למוריניו צ'אנס נוסף אחרי ששרצה לפטר את המנג'ר הפורטוגלי. לפי העיתון, אם צ'לסי תפסיד בטוטנהאם תחזור האופציה לפטר את המיוחד. גרנובסקאיה עבדה שנה עם אברמוביץ' ויש לה מילה אצלו.

 

 

מוריניו דיבר היום במסיבת עיתונאים ושוב אמר שהוא נלהב לרכוש שחקנים בינואר. הוא הגיב היום על הידיעות שפורסמו, כי צ'לסי מעוניינת בהארי קיין, ג'יימי ורדי ומוסה דמבלה לחודש ינואר, אך טען שהוא לא מתלהב. "אנחנו בנובמבר ולמה אני צריך לדבר על רכש והתחזקות בינואר. אנחנו עושים את כל המאמצים כעת. כל הסיפורים האלה מפרסמים את התקשורת ומתחילים ב-1 בספטמבר כשחלון ההעברות הקודם נסגר".

 

מוריניו אמר שג'ון טרי שנפצע במשחק נגד מכבי תל אביב בספק למשחק בטוטנהאם, אבל הבהיר: "לא רוצה להגיד שזה לא אפשרי, כי אז תגידו שסתם הסתרתי מידע, אבל הסיכוי נמוך. אני בוטח לחלוטין בקורט זומה וגארי קייהיל".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ