תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פלגריני: "אשקר אם אגיד שאני לא רוצה את מסי"

פלגריני. פפ יגיע במקומו? מסי יצטרף? | צילום: AFP
מנג'ר מנצ'סטר סיטי התייחס לאפשרות שהפרעוש יצטרף. וגם: סילבה חוזר
מנג'ר מנצ'סטר סיטי, מנואל פלגריני, נשאל במסיבת העיתונאים לקראת המפגש מול סאות'המפטון (16:50, ישיר בספורט1) הכיצד הוא מתייחס לידיעה שהתפרסמה הבוקר ב"סאן" הלונדוני, לפיה ליאו מסי עשוי להצטרף לסיטי ולהשתכר 800 אלף ליש"ט לשבוע.
 
הצ'יליאני אמר תחילה: "אני לא רוצה לדבר על שמועות", אבל אחר כך הוסיף: "אשקר אם אומר שלא הייתי רוצה את מסי בקבוצה שלי. כל מנג'ר בעולם היה רוצה שליאו מסי ישחק במועדון שלו". 
 
 
הדיווחים על מסי הגיעו מספר שעות לאחר שבספרד פורסם בעיתון "אל מונדו דפורטיבו" כי פפ גווארדיולה כבר חתם על חוזה במנצ'סטר סיטי ויצטרף לתכולים עם סיום העונה, כשחוזהו יסתיים בבאיירן מינכן, אלא שלידיעה הזו המנג'ר לא התייחס כלל.
 
יתאחד עם גווארדיולה ב"איתיחאד"? (AFP)
 
לקראת המשחק מול "הקדושים" מחר, סיטי זכתה לחדשות טובות לאחר שדויד סילבה שהחמיץ את תשעת המשחקים האחרונים, התאושש מהניתוח בקרסול וישוב לכר הדשא. "חשוב לנו מאוד שהוא חוזר. החשיבות שלו לקבוצה לא קטנה יותר מזו של סרחיו אגוארו", אמר פלגריני.
 
"אחד הדברים הגדולים שיכולים לקרות לנו הם שאגוארו וסילבה יהיה בכושר ואני מקווה שהם לא ייפצעו שוב, אבל אני מסיר את הכובע בפני הקבוצה שהתסדרה בלעדיהם כל כך הרבה זמן", הוסיף המנג'ר לסיכום.
 
סילבה מכדרר. התכולים התגעגעו אליו (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ