תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בניון בטוח: "הקהל איתי, אתן הכל בשביל חיפה"

בניון בטוח: "הקהל איתי, אתן הכל בשביל חיפה"
רוני לוי על גיבור ה-0:1 על נתניה: "יוסי ווינר, הרגשתי שאני צריך להכניס אותו"
"יוסי ווינר, הרגשתי שצריך להכניס אותו כדי שיעשה את השינוי" - כך תיאר רוני לוי את ההחלטה שהעניקה למכבי חיפה ניצחון 0:1 דרמטי על מכבי נתניה. יוסי בניון, שספג לא מעט ביקורות וקריאות גנאי מכיוון חלק מהאוהדים בירוק, עלה מהספסל אפילו בלי חימום ובדקה ה-86 כבש את שער הניצחון של קבוצתו. 
 
"הוא עשה את זה בעבר ובאופי שלו הוא ווינר", הוסיף המאמן. "הייתה לי התלבטות וראיתי שהמשחק מסוכן והולך לשני הצדדים. ברגע שזה היה ככה, אנחנו היינו בחצי של המפסידים. ברור לי שאנחנו צריכים לשחק טוב יותר, בצורה יותר איכותית. הרצון והמוטיבציה היו טובים, אנחנו צריכים לשחק טוב יותר". 
 
 
"ברור כשהשחקנים אחרים מתחממים אתה חושב שלא תיכנס, אבל רוני קרא לי ורצתי מיד למגרש", סיפר בניון המאושר. "הקהל תמיד איתי. היו דברים עם עשרים-שלושים אוהדים, אבל שאר הקהל לא שם לב לבעיות האלה. מבחינתי כולם אוהדים של מכבי חיפה, אני אוהב את הקבוצה ואתן את הכל בשבילה".
 
"שכטר לוקה בחדות וזה נובע מהשקעה גדולה ועייפות״, ניתח רוני לוי. "יש לנו צוות רחב ואיכותי, אנחנו מנסים לכסות את כל מה שצריכה קבוצת כדורגל. היינו במקום ממש נמוך בטבלה. זה מייצר במועדון כזה גדול לחץ ומתח. כמובן שכל ניצחון וכל דבר חיובי נותן לנו בטחון. כל משחק טוב מחזק אותנו".
 
"מכבי נתניה נתנה משחק הקרבה והפעילה לחץ, לנו לא היה לנו את השקט להשתחרר מהלחץ הזה״, הבהיר המאמן. ״מכבי חיפה קבוצה מלוכדת ומאוחדת במטרה להצליח. כשיוסי נכנס הייתה אנרגיה טובה במגרש. אני שמח מהניצחון וזה מראה על אופי מצוין. יש לנו הרבה שחקנים איכותיים שמקבלים פחות דקות". 
 
לקראת המשחק הבא אמר לוי: "דרבי זה תמיד קשה מאוד, אבל נעבור את משחק גביע טוטו ואז נחשוב הלאה". כשנשאל על החלפת מארק ואליינטה, הגיב: "הייתה לו רגישות שהוא התגבר עליה, אז החלטתי להמשיך איתו ואז הוצאתי אותו כדי לא לקחת סיכון״.
 

חילוף מנצח (ערן לוף)
 
ראובן עטר הגיב לגיל הצעיר של שחקני הסגל בנתניה, שעדיין מנסה לצאת מהבוץ: "אם אני אצטרך, אני אעלה גם עוד צעירים. אנחנו עוקבים אחרי קבוצת הנוער. אנחנו כבר 12 משחקים עם ניצחון אחד".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ