תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"הקומץ מכניס רוח רעה לקבוצה, אין אצלנו כבוד"

"הקומץ מכניס רוח רעה לקבוצה, אין אצלנו כבוד"
בחיפה מתוסכלים מהעימות הבלתי נגמר עם בניון. רוני לוי גער בחניכיו

סוף סוף מכבי חיפה חיברה ניצחון שני רצוף. דרך חדשה? עדיין כל מה שעוסקים בו בכרמל אחרי ה-0:1 אמש (שבת) על נתניה הוא יוסי בניון והמחאה סביבו.

 

מרבית אוהדי מכבי חיפה תומכים בבניון, למעט מחאה של חלק קטן מהקהל שגם במשחק זה הניף שלטים בגנות הקפטן. "במקום שאצטדיון סמי עופר ירעד וייתן כבוד לבניון שהוא מגדולי השחקנים של ישראל, יש הקומץ שמעדיף להתעמת עם הקפטן ולהכניס רוח רעה לקבוצה. אין אצלנו תרבות", העיד אחד מהשחקנים, אשר מציגים חזית אחידה למען הקפטן.

 

 

המגן אוראל דגני הוסיף: "יוסי בניון עבר תקופה לא קלה והוא חלק חשוב מאוד בקבוצה. אנחנו רוצים שהקהל יהיה איתנו ויתמוך בכולם ובעיקר בקפטן שלנו. כשחקנים אנו לא רגילים למצב הזה ולא קל לשחק תחת לחץ וכשלא משחקים כמו שצריך אז אין ביטחון. כשהקבוצה כובשת גול רואים איך השחקנים כקבוצה מתפקדים אחרת. אנחנו לא מביטים כרגע על הטבלה צריך להמשיך ברצף הניצחונות כי הקבוצה עדיין בתקופה קשה".

 

כנראה שלמקללים ביציע היה חלק בעובדה שבניון נכנס ללא חימום, מהלך לא מקצועי של המאמן הקפדן שחשש ככל הנראה להקים את בניון לחימום מול אותם אוהדים.

 

בהפסקה, רוני לוי המאוכזב גער בשחקניו: "גם אם אתם לא נראים טוב, לפחות תתנו לב ונשמה". דבר שנתן אותותיו רק לפני סיום.

 

במקביל, חלון ההעברות בינואר הולך וקרב ובקבוצה לאור הניצחונות כבר לא מדברים על שחרור המוני של מאכזבים. נראה כי אין קופצים על איתי שכטר, אביחי ידין ואחרים ששמם הוזכר. נראה כי החלוץ שובל גוזלן שאינו זוכה כמעט לראות דשא יושאל פעם נוספת.

 


בניון מקבל אהבה מחלק מהקהל (ערן לוף)

 

הירוקים עם הפנים קדימה לקראת משחק רבע גמר גביע הטוטו נגד מכבי פ"ת והדרבי נגד הפועל חיפה במחזור הקרוב, אולי בלי לעסוק במאבק בין קומץ האוהדים לקפטן הנערץ.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ