תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בנתניה חוששים: ירידת ליגה תגרום לאסון כלכלי

בנתניה חוששים: ירידת ליגה תגרום לאסון כלכלי
אווירת דיכאון במועדון לאחר ההפסד לחיפה, אך בטוחים: "עטר יציל אותנו"

במכבי נתניה מדווחים היום (ראשון) על אווירת דיכאון אחרי ההפסד אמש למכבי חיפה. מצב הרוח אצל השחקנים שפוף וירוד במיוחד וחלק מדווחים על אווירה לחוצה ולא נעימה. ההגעה של ראובן עטר שלא שיפרה את מצב הרוח במועדון, זאת בניגוד מוחלט לרוח החדשה שהפיח רוני לוי, בעונה שעברה, כשהחליף את יוסי מזרחי בתפקיד.

 

עם זאת ולמרות הדברים, בנתניה בטוחים כי עטר הוא עדין המאמן היחיד שיוכל להציל את המועדון מירידת ליגה: "רק ראובן יצליח להפיח מהסגל הזה משהו ולהציל את נתניה. עם השינויים בינואר, הוא יפתח דף חדש ונלך איתו קדימה", החמיאו למאמן, למרות שעטר לא מצליח לייצב את השורות בשלב זה ועל אף שככל הנראה העריך בצורה שגויה מאד את סגל השחקנים הקיים.

 

 

בשיחות פנימיות בין עטר ליו"ר דורון אוסדון, הסכימו השניים כי יש להביא לפחות ארבעה שחקני רכש ברמה טובה בחלון העברות הקרוב בחודש ינואר כדי שלנתניה יהיה סיכוי ממשי להישאר בליגה. אחרת, חוששים במועדון, כי הליגה הלאומית תהפוך למציאות בשטח בעונה הבאה.

 

ירידה ללאומית תביא איתה אסון כלכלי על נתניה, שהתחייבה להלוואה בת 1.5 מיליון ש"ח בשנה עם ערבות עירייה, זאת על-פי בסיס הקצאות כספי עירייה עתידיים, בהנחה שהקבוצה תהיה בליגת העל. ירידת ליגה תביא לכך שלנתניה יתוקצב רק מחצית הסכום, זאת על-פי הקריטריונים של עיריית נתניה, דבר בו לא תוכל לעמוד אל מול אותה הלוואה בת 7.5 מיליון השקלים שלקחה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ