תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אם מכבי ת"א תעפיל לטופ 16 היא תתחזק משמעותית

טבק | צילום: אודי ציטיאט
שחרור של פרמאר ורוצ'סטי יעלה הון. טבק: "נהריה אגרסיבית וקשה לשמירה"
ראשי מכבי תל אביב עדיין אובדי עצות בכל הקשור לשינויים בסגל. לאתר ספורט1 נודע כי בתחשיבים פנימיים שנעשו בהנהלת הצהובים, הנזק הכלכלי משחרורם האפשרי של ג'ורדן פארמר ו/או טיילור רוצ'סטי גבוהים במיוחד, מה עוד שהמועדון יצטרך להכניס את היד עמוק לכיס כדי להביא סנטר בכיר.
 
בהתאם לחישובים הכלכליים, עושה רושם כי האסטרטגיה בה בחרו בהנהלת מכבי ת"א היא לנסות ולהגיע עם הסגל הנוכחי, בראשותו של ז'אן טבק, אל הטופ 16 ביורוליג. אם הדבר יצלח והצהובים יפתיעו עם עליה לשלב הבא במפעל, מכבי תשקיע את הכסף הדרוש להבאת רכש איכותי יותר‎.
 
 
רכז מכבי תל אביב יוגב אוחיון לא נרשם למשחק הליגה הקרוב מול עירוני נהריה (שני, 21:05). הגארד סובל מפציעה חוזרת בקרסול שמקשה עליו לשחק, דבר שבא לידי ביטוי גם בהפסד למאלגה בחמישי האחרון ביורוליג, כאשר ז'אן טבק נאלץ להחליף את השחקן באמצע הרבע הראשון, למרות שגילה יכולת טובה. גם דגן יבזורי המחלים מפציעה בקרסול וארינזה אונאקו לא יתלבשו למשחק.
 
 
טבק: "חשוב לנצח את נהריה". ברקוביץ', קלארק ופישר (ערן לוף)
 

"אנחנו מנסים להחלים מההפסד הקשה שהיה לנו נגד מלאגה", הודה טבק "אנחנו מנסים לשפר את המשחק שלנו ולהתכונן למשחק היורוליג הבא שלנו. בנוסף, אנחנו צריכים לכבד בצורה מלאה את נהריה כי זו קבוצה, שכפי שאנחנו רואים, מאוד אגרסיבית ומשחקת בהרכבים נמוכים עם שחקנים שקשה מאוד לשמור עליהם באחד על אחד".

 

לאחר המשחק באולם עין שרה ייצאו הצהובים לאיטליה למפגש נוסף מול ססארי, אולם טבק לא היה מוכן להתייחס למשחק הזה. "אני מתכונן כל פעם לכל משחק לחוד", אמר המאמן "מבחינתנו המשחק נגד נהריה הוא המשחק הקרוב וחשוב מאוד מבחינתנו לנצח אותו. בתקווה שנשחק טוב וננצח, רק אז נוכל להתחיל לחשוב על המשחק הבא".

 

בביקור של האיטלקים בארץ הצליחו הצהובים לנצח 63:79, ניצחונם היחיד עד כה העונה ביורוליג. לאחר מכן יישארו לז'אן טבק ושחקניו משחקים מול באמברג (חוץ) ודרושפאקה (בית).

רנדל בניצחון על ססארי (מכבי ת"א האתר הרשמי)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ