תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

איגיבור שואף לעזוב: מחוזר בקבוצות מגרמניה ובלגיה

איגיבור מול פברגאס. רוצה לבמות הגדולות | צילום: AFP
הניגרי של מכבי שוחח עם ג'ורדי וציין התעניינות מליגות בכירות באירופה

לא רק ערן זהבי מבוקש באירופה. קשרה הניגרי של מכבי תל אביב, נוסא איגיבור ששב לאחרונה לשחק לאחר שהחלים מפציעה ברגלו ,מבוקש במספר מועדונים בגרמניה, בלגיה והולנד.

 

בסביבת איגיבור העידו כי הקשר שוחח לאחרונה לפחות פעמיים עם המנהל המקצועי, ג'ורדי קרויף והודיע לו על ההצעות שסוכניו העבירו לו. איגיבור שואף לעזוב את מכבי תל אביב כבר בחודש ינואר כשיפתח חלון ההעברות ויסתיים קמפיין ליגת האלופות של הצהובים.

 

 

גורם המקורב לאיגיבור הוסיף כי רצון השחקן הוא לצאתשוב לאירופה למועדון ידוע ומוכר והכוונה היא לעשות זאת בחודש ינואר תלוי בהסכמה של ג'ורדי קרוייף ומכבי תל אביב כשגם מעבר בתום העונה עומד על הפרק.

 

אחרי קמפיין האלופות צפויים לא רק ערן זהבי וטל בן חיים להיות מחוזרים כאשר גם שמם של איתן טיבי ועומרי בן הרוש בנוסף לאיגיבור, נמצאים בפנקסי סקאוטים ברחבי אירופה.

 


איגיבור. רוצה לשוב לאירופה (ערן לוף)

 

סעיף השחרור של נוסא איגיבור בתום העונה עומד על 700 אלף יורו. איגיבור החל את דרכו באירופה בקבוצת ליליסטרום הנורבגית ממנה הגיע להפועל תל אביב אשר מכרה אותו לבטיס הספרדית. המנג'ר ג'ורדי נקרויף היה זה שליהק את איגיבור חזרה לישראל למכבי תל אביב. נגד בני יהודה שותף איגיבור כמחליף במקומו של דור פרץ מהדקה ה-59.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ