מוריניו התלוצץ: "לא עם אימונית יכולים לפגוע בי"

מוריניו התלוצץ: "לא עם אימונית יכולים לפגוע בי"
מנג'ר צ'לסי רמז שקוסטה ימשיך להתייבש. קורטואה עשוי לחזור
רבים מעיתוני אנגליה סבורים הבוקר (שני) שדייגו קוסטה סיים את דרכו בצ'לסי וזה עניין של זמן עד שיימכר אולי אפילו בחלון העברות של ינואר. למרות שז'וזה מוריניו ניסה להקטין את מימדי התקרית ביניהם ב-0:0 עם טוטנהאם, לא נדמה שאפשר לתקן את המצב.


קוסטה סירב להתחמם לפני המשחק כשנודע לו שהוא נכלל במחליפים ועלה לספסל בלי נעליים, ובמהלך המחצית השנייה לאחר שהתחמם דקות ארוכות, זרק את האימונית לאחור כשנודע לו שלא ייכל בין שלושת המחליפים. מוריניו שהתלוצץ במסיבת העיתונאים כשאמר: "אם היה רוצה לפגוע בי לא עושים את זה עם אימונית".


מוריניו המשיך: "קוסטה היה בר מזל, הרגשנו שטקטית זה המשחק להשאיר אותו על הספסל. אנחנו שמחים על ההחלטה שלנו". כשנשאל למה קוסטה ברח לאוטובוס ענה מוריניו: "הוא בטח אוכל באוטובוס ומחכה שנגיע". מוריניו גם רמז שקוסטה עלול להישאר בחוץ לעוד כמה משחקים.


המועמדים להחליפו יהיו הארי קיין מטוטנהאם, מלך שערי הפרמייר ליג ג'יימי ורדי, אלכס טשיירה משחטאר (יש דיווחים על מו"מ  מתקדם) או אנטואן גרייזמן הצרפתי של אתלטיקו מדריד.


ללא קוסטה התקשו הבלוז כשבעטו רק פעם אחת לשער בכל המשחק, נתון שלא קרה מאז אפריל 2015. החדשות הטובות לצ'לסי הן שהשוער טיבו קורטואה עשוי לחזור למשחק הליגה הבא נגד בורנמות'.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ