"אבוקסיס לא רצה את בן, הוא בקבוצה בזכותי"

"אבוקסיס לא רצה את בן, הוא בקבוצה בזכותי" דמאיו. ויתר על כסף בשביל המשפחה | צילום: עדי אבישי
משה דמאיו אמר ב-103FM: "משפחת צעירי ירקה לנו בפרצוף"
בן צעירי חזר לאימוני בני יהודה לאחר שלא נכלל בסגל הקבוצה בהפסד 4:0 למכבי ת"א זכר לתביעה שהגיש אחיו, לירוי, נגד המועדון, והערב (שני) התראיין בתכנית הספורט של FM103 בעלי הקבוצה, משה דמאיו שהתייחס לפרשה.


"משפחת צעירי זו באמת משפחה. שלושת הילדים גדלו אצלנו במחלקת הנוער, לירוי שון ובן, וגם לירוי וגם בן הגיעו לבוגרים ושיחקו בקבוצה הבוגרת, אבל לצערי הרב קרה מה שקרה ואנחנו מנסים לפתור את הבעיה", אמר דמאיו בפתיחת דבריו.


"אין מחלוקת כספית בינינו לבין לירוי צעירי, אלא יש מחלוקת עם מס הכנסה על הפרשי מס. ללירוי צעירי לא מגיע כסף מבני יהודה, אי אפשר להתווכח עם שיקים והפקדות בחשבון הבנק שלו – בחשבון שנעשה, הוא חייב לבני יהודה 40,000 שקל.בן צעירי צופה במשחק מול מכבי ת"א מהיציע (אלוני מור)


"פנינו אליו מספר פעמים וביקשנו ייפוי כוח על מנת לפנות לרשויות המס ועד היום לא קיבלנו חתימה", המשיך דמאיו לספר על הפרשה. "ביום חמישי קיבלנו תביעה על ה-16,000 שקל של מס הכנסה. גם לשונאים שלך אתה שולח מכתב התראה, לא תובעים ישר ואנחנו נפגענו בצורה מאוד רצינית, גם בני יהודה וגם אני באופן אישי".


"לירוי יצא מבני יהודה מתחת לגיל 23 למכלן, כך שלבני יהודה הגיעו דמי השבחה וזה לא נתון למו"מ. אחרי בקשות ותחנונים של המשפחה והסוכן, בני יהודה ויתרה על 70,000 שקל כדי שלירוי יגשים את החלום לשחק באירופה - אז לעשות את המהלך שלירוי עשה, ומבחינתי שלושת הילדים מנוהלים על-ידי האבא – מכאן הפגיעה שלי. אנחנו מכירים לפחות 40-50 שנה. ניסינו להסדיר את החוב למס הכנסה והוכחנו ללירוי שהוא קיבל 40,000 שקל ביתר, שבמקום להחזיר את הכסף הוא עוד תובע אותנו. פה נפגענו".


דמאיו המשיך וסיפר על יחסיו עם המשפחה והסביר מדוע בן נפגע: "האבא מנווט את הילדים והוא כל הזמן מתנהל בתור משפחה. מה שעשיתי בשביל הילדים, ואפשר לשאול את אלי כהן שאימן את בני יהודה ושאל מי מקבוצת הנוער יכול לעזור לנו, אמרתי לו 'קח את לירוי'.


"גם בן בבני יהודה רק בזכותי כי יוסי אבוקסיס אמר במפורש שהוא לא מספיק טוב לקבוצה. היום האיש הרע זה דמאיו, אבל כשהם ישבו אצלי ובכו על כסף שמגיע לי על-פי חוק אז בשביל זה אני כן טוב".אבוקסיס. כלל לא רצה את בן צעירי בסגל (אלוני מור)


לסיכום הוסיף הבעלים: "בן הוא חלק מהקבוצה והוא לא הושעה ממנה. אף אחד לא יכול להגיד שאני לא דואג לשחקני הבית שלי. אף אחד לא אמר לו שהוא מושעה או לא יכול להתאמן ואנחנו לא מתנהגים לשחקנים כמו שמתנהגים בקבוצות אחרות. הוא לא שיחק כי אני נתתי הוראה והיא עדיין תקפה".


עוד אמר דמאיו על החלטתו שלא להרכיב את בן בהרכב: "אנחנו לא מנדים שחקנים. זכותי כבעל הבית שנפגע ממשפחה שמתנהלת בצורה כזו כלפי בני יהודה אחרי כל מה שהמועדון עשה בשבילם. אתה מכיר עוד מועדון שיוותר על כסף כדי ששחקן ישחק בחו"ל?".


"אני מאמין שתוך 48 שעות העניין ייפתר, כי אנחנו לא חייבים ללירוי צעירי כסף. עם מספרים אי אפשר להתווכח", אמר בעלי בני יהודה לסיכום, "לקבל יריקה כזו בפרצוף לא ציפינו. נפגעים רק מאנשים שאוהבים ואי אפשר לחשוד בי כאחד שלא מטפח שחקני נוער".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ