תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טבק: "אם לא נשתנה ונעבוד בהגנה נסבול"

טבק. מנסה לשנות את המנטליות | צילום: ערן לוף
מאמן מכבי ת"א: "אם השחקנים רוצים לחזור להרגלים רעים, זה לא טוב"

הפסד ליגה שלישי העונה ואיבוד הפסגה לעירוני נהריה, זו משמעות ההפסד 76:70 של מכבי ת"א הערב (שני) בעין שרה – במשחק בו קבוצתו של ז'אן טבק הציגה יכולת שספק אם תספיק למשחק הקריטי ביום חמישי באיטליה מול ססארי.

 

"לא משנה מול מי אנחנו משחקים, אפשר להפסיד", אמר המאמן הקרואטי. "אנחנו לא שמים לב מספיק להגנה, לא מביאים מספיק אנרגיה של תחרותיות. לפעמים קליעה זו נגזרת של כשרון, אבל בהגנה צריך לעבוד".

 

 

טבק המשיך ואמר: "אני לא יודע למה הנסיגה ביכולת. אם הם רוצים לחזור להרגלים רעים, זה לא טוב. אם לא נשתנה, נסבול מאוד. אנחנו חייבים לשנות את המנטליות כמה שיותר מהר.

 

"הבעיה שלנו היא לא שקלענו 70 נקודות, אלא שהם קלעו 76. אנחנו צריכים להתחיל לשחק הגנה אגרסיבית. אי אפשר להתקדם ביורוליג בלי זה. שינויים בסגל הם לא עניינים לשיחה בכלי התקשורת. כל השחקנים יכולים להשתפר", אמר ז'אן טבק לסיכום.

 

אריק אלפסי, מאמנה המאושר של נהריה אמר: "יש לנו אופי בקבוצה הזאת. החלום שלי היה לראות את האולם הזה מלא, אני רוצה שהקהל יחזור לדחוף את הקבוצה. יש פה הרבה מה לראות. אנחנו מגיעים לכל משחק, עובדים קשה במהלך השבוע. גם כשמכבי עשו ריצה קטנה, ידענו להיות שם". 

 

אלפסי. חיוך שקשה להסתיר (ערן לוף)

 

"אני לא רוצה לדבר על השיפוט, הם עשו עבודה טובה. כולנו טועים", המשיך המאמן המנצח. "עשינו עבודה הגנתית טובה מאוד ותמיד מנסים להשתדרג מבחינה הגנתית. אמרתי לשחקנים שאנחנו צריכים לעצור אותם על 75 נקודות, כך שגם אם הם היו קולעים 75 היינו מנצחים". 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ