תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נמני הגיע לשווייץ לקדם את מכירת דאבור בינואר

דאבור. סוכנו עובד כדי להוציאו לליגה בכירה | צילום: GettyImages
לחלוץ הצעות מאיטליה, ספרד וצרפת. גראסהופרס תדרוש 7 מיליון יורו?

חלוץ קבוצת גראסהופרס מואנס דאבור זכה אתמול להיבחר לחלוץ המצטיין של הליגה בשוויץ לשנת 2015, בטקס היוקרתי של סיום העונה. דאבור נבחר על ידי שחקני ומאמני הכדורגל בשוויץ.

 

אבי נמני, סוכנו של החלוץ, הגיע בתחילת השבוע לשוויץ כדי לקדם את מהלך מכירתו של דאבור למועדון אירופי כבר בחלון ההעברות הקרוב בחודש ינואר. בקיץ סיכם חלוצה לשעבר של מכבי ת"א את תנאיו הכספיים לארבע שנים בקבוצת פאלרמו האיטלקית, אך מכירתו לא יצאה לפועל בשל דרישות כספיות גבוהות של מנהלי גראסהופרס הנמצאת עכשיו במקום השני בליגה.

 

 

הפעם, מבקש נמני מגראסהופרס לקבוע מחיר לפני שהקבוצות המעוניינות בו יסכמו עם דאבור. לחלוץ שנרכש לפני שנתיים ממכבי תל אביב בסכום של 450 אלף דולר יש הצעות משתי קבוצות מהבונדסליגה הגרמנית והצעות מאיטליה, ספרד וצרפת.

 

גראסהופרס הבהירה כי דאבור יעבור תמורת סכום שיהיה גבוה מ-6 מיליון יורו. דאבור הבהיר כי ימתין לסיכום בין נמני לבין קבוצתו והמעבר כבר בחודש ינואר תלוי עכשיו במנהליו בגראסהופרס. נמני אמור להיפגש עם הקבוצות המעוניינות בדאבור מיד לאחר שגראסהופרס תאשר לו את סכום המכירה.  

 

ברכות חמות למונס דאבור לרגל בחירתו על ידי מאמני ושחקני הליגה לחלוץ המצטיין בשוויץ לשנת 2015! מונס סיים את העונה שעברה עם...

Posted by NIM Group Sport Management on Tuesday, December 1, 2015

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ