תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גורמים בהפועל ת"א: "נראינו נורא ואיום"

גורמים בהפועל ת"א: "נראינו נורא ואיום"
אכזבה גם מהיכולת של מחאמיד. גוטליב: "הרגשה מוזרה להבקיע נגד עכו"

בהפועל תל אביב הבינו עוד אתמול בלילה לאחר המשחק שלמעט שלוש הנקודות אין שום דבר שאפשר לקחת מהניצחון 0:1 על הפועל עכו.

 

גורם במועדון אמר אתמול לאחר המשחק: "נראינו נורא ואיום, כנראה שהנזק המקצועי היה הרבה יותר גדול ממה שכולם חשבו וצריך לתת לגיא לתקן את זה. לפחות מאז שהוא בא יש לנו קצת מזל".

 

 

בהפועל התאכזבו אתמול מהיכולת של החלוץ אנאס מחאמיד, שנחשב אולי לכישרון המבטיח ביותר במועדון ואמרו: "מה שטוב לנוער עדיין לא טוב לבוגרים, יש עשרות כמוהו שלא ידעו לעשות את ההתאמות ואבדו בדרך", אמרו על החלוץ הצעיר.

 

מי שנראה מאוכזב מאוד אתמול על הספסל היה המגן איאד אבו עביד, שלא אהב את העובדה שסופסל ואמר לחבריו: "אני לא זה שצריך לשלם את המחיר". בהפועל חושבים דווקא ההיפך, וטוענים כי אבו עביד נמצא בכושר ירוד מאוד, ותמכו לחלוטין בהחלטה של גיא לוי שנועדה אולי לזעזע את השחקן.

 

לעומתו, הבלם אדי גוטליב התכבד פעם שנייה בתוך שלושה משחקים בכיבוש שער ניצחון ואמר: "הרגשה מוזרה, זה לא פשוט להבקיע נגד קבוצתי לשעבר.

 

"היה חשוב לנו לנצח ועשינו את זה", המשיך הבלם, "לא פשוט פה בעכו, אני חושב שהפועל תל אביב לא ניצחה פה 3 שנים, עשינו את מה שיכולנו ובסוף ניצחנו".

 

השכילו לנצח במגרש קשה. האדומים חוגגים עם גוטליב (דני מרון)

 

לסיכום הוסיף על החיבור עם המאמן גיא לוי: "הוא מביא שקט ורוגע לשחקנים שזה מאוד חשוב..יש עלינו לחץ והוא עושה שיחות עם שחקנים ומרגיע אותם".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ