תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דן שמיר צפוי להמשיך כמאמן נבחרת העתודה

שמיר. מקבל קרדיט נוסף | צילום: לירון מולדובן, מנהלת הליגה
הוועדה המקצועית באיגוד העבירה את המלצותיה. גוט ימונה למאמן הקדטים

הועדה המקצועית של איגוד הכדורסל החליטה כי דן שמיר, שחתם בהפועל חולון לפני שבוע, ימשיך לאמן את נבחרת העתודה שמיר אימן את הנבחרת בקיץ האחרון וסיים איתה במקום העשירי באליפות אירופה באיטליה. עוזרו של שמיר ימשיך להיות עופר רון. ההחלטה תלויה באישור הנהלת האיגוד.

 

את נבחרת הנוער ימשיך לאמן שרון אברהמי, היום מאמנה של הפועל ת"א. אברהמי עלה בשנתיים האחרונות דרג פעם עם נבחרת הקדטים ופעם עם נבחרת הנוער ובקיץ הקרוב תהיה לו הזדמנות לאמן בפעם הראשונה בדרג א'. עוזרו של אברהמי ימשיך להיות יואב שמיר.

 

את נבחרת הקדטים יאמן דניאל גוט, היום מאמן באקדמיה של איגוד הכדורסל במכון וינגייט. גוט ינסה לחזור עם נבחרת הקדטים לדרג א', אחרי שזו ירדה בקיץ האחרון לדרג ב' לאחר שנה בלבד. גוט שהצליח מאוד בשנים האחרונות בענף 3X3 ברמה הבינלאומית עם נבחרות צעירות ובוגרות, ירכז גם את תחום הטרום קדטים שמטרתו לגייס שחקנים צעירים לנבחרת.

 

גוט. יגייס שחקנים לנבחרות (איגוד הכדורסל)

 

כל הנבחרות הצעירות יתחילו לעבוד כבר בחודש ינואר במטרה כדי לאפשר למאמנים לראות מספר גדול ככל הניתן של שחקנים צעירים ולקדם אותם לקראת המשימות המחכות לנבחרות בקיץ.

 

ב-25 בחודש תצא נבחרת ישראל U19 לטורניר גדול בבלגיה. מדובר בנבחרת שתורכב מבוגרי נבחרת הנוער וכאלו שסיימו שנה ראשונה בנבחרת הקדטים ואמורים להמשיך בה שנה שנייה בקיץ הקרוב. את הנבחרת יאמן ליאור ליובין עוזר מאמן נבחרת ישראל הבוגרת ועוזרו יהיה יואב שמיר. בקרוב יתחיל סגל של כ-20 שחקנים באימונים כדי לקבוע מי יהיו ה-12 שיצאו לטורניר החשוב.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ