שכטר: "באיזו קלות מוציאים כרטיס אדום?"

שכטר: "באיזו קלות מוציאים כרטיס אדום?" שכטר. הרחקה מגוחכת | צילום: ערן לוף
החלוץ שהורחק ב-1:0 לפ"ת: "אמרתי לשופט 'תוציא צהוב'. לא העלבתי אף אחד"
אחרי שני ניצחונות בליגה, מכבי חיפה בהרכב משני נוצחה הערב (שלישי) 1:0 בנתניה למכבי פ"ת וזאת בשל השזרוע בסמי עופר.


הירוקים היו רחוקים מלהרשים ועכשיו התרחקו גם מתואר ראשון. בנוסף, יחסרו את איתי שכטר שספג אדום בפעם השנייה העונה ויחמיץ את הדרבי במחזור הקרוב נגד הפועל חיפה. במקביל שחר הירש נפצע בראשו ונזקק לשבעה תפרים. מארק ואליינטה יהיה כשיר לדרבי.


איתי שכטר אמר: "ראיתי שהשחקן של מכבי פ"ת נפצע, זירזתי אותו. אמרתי לשופט 'יופי, תהיה גבר, תוציא צהוב'. לא העלבתי אף אחד, לא פגעתי. לא הוספתי שום דבר. על איזו קלות מוציאים אדום. מקווה שאנשים יתנו את על זה את הדעת. חשוב מאוד שנגיש ערעור על האדום הזה. אני חושב ששופט צריך להיות הרבה יותר קר רוח".


על התקופה האחרונה בה חזר לעצמו אמר: "אני מרגיש הרבה יותר טוב וחד. יש דברים בכדורגל שהולכים קשה. אנשי מקצוע רואים שאני עובד טוב במגרש. מודע לזה שיש עליי עליהום, לפעמים זה קצת מוגזם. אני בטוח שאתן עוד הרבה למכבי חיפה".שכטר יורד מהדשא אחרי ההרחקה (ערן לוף)


רוני לוי התייחס לאדום של שכטר: "מוזרה הקלות שבכרטיס האדום הזה. אני אשמור לעצמי את מה שאני רוצה להגיד. מוגזם שמכבי חיפה עם שבעה אדומים בשלב הזה. נראה מה יהיה בדו"ח".


מאמן מכבי פתח תקווה, רן בן שמעון ציין: "אחד הדברים החזקים בספורט זו היציבות. כל משחק הוא אתגר, אנחנו לא בוחרים את החשיבות של המשחקים".


על השינויים בהרכב אמר: "מי ששיחק הגיע לו לשחק. גם בתקופות שלא שיחקו הם הראו שמגיע להם. החבר'ה האלו גרמו לי לגאווה. היה משחק לא רע. כל הזמן אנחנו חושבים על שינויים".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ