תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מאמן גראסהופרס יעזוב בעקבות מכירת דאבור?

דאבור. מאמנו יודע שהרבה בזכותו הוא במקום השני | צילום: gettyimages
המנהל המקצועי הבהיר כי החלוץ יימכר, תמי הגיב: "יש לי הצעות"
התקשורת השווייצרית מדווחת הבוקר (שישי) שמאמן גראסהופרס, פייר לואיג'י תמי שמסיים את חוזהו בתום העונה, עשוי לעזוב את החרגולים עוד קודם לכן, כבר בשבועות הקרובים וזאת על אף ההצלחה בליגה.
 
במועדון היו רוצים לראות את תמי ממשיך לעונה נוספת, אך עתידו ככל הנראה קשור לזה של דאבור ולניסיון של סוכנו של החלוץ להעבירו לליגה בכירה.
 
 
למעשה, תמי חושש כי ההצלחה עם גראסהופרס העונה עלולה להסתיים בקרוב מאוד, לאחר שהמנהל המקצועי מנואל הובר הצהיר: "אני מניח שאנחנו נמכור את מואנס דאבור כבר בינואר, לא נצליח להחזיק אותו עד סוף העונה. סיכוי גבוה שהוא יעזוב אותנו בחורף", ולכן החליט לחשוף בתקשורת כי הוא עשוי לעזוב.
 
"רוצים אותי בבונדסליגה, זה בהחלט נחמד", אמר תמי, שלפי הדיווחים שטטוגרט מביעה בו עניין, כמו גם מספר קבוצות נוספות. המאמן נחוש שלא למכור את החלוץ הישראלי ולא מן הנמנע שיחליט לעזוב בעקבות דילול הסגל, כשמטרידה אותו מכל מכירתו האפשרית של דאבור: "אנחנו לא נמכור אף אחד בינואר, אם מישהו יעזוב זה יהיה רק בסוף העונה", אמר נחרצות. 
 
שטוטגרט ממתינה? (Gettyimages)
 
כידוע, הקבוצה מציריך נקלעה לצרות כלכליות ואיש לא האמין שהיא תגיע לחודש דצמבר כאשר היא במקום השני בטבלה. "מי היה מאמין שנהיה במקום השני? אני בהחלט לא האמנתי", אמר לאחרונה הובר, וכעת הצטרף לדבריו גם תמי שהודה: "חשבתי שנציג את הכדורגל שאנחנו מציגים כיום אולי למשך חודש, לא דמיינתי שנשחק כך במשך חצי שנה". 
 
באשר לדאבור, ורדר ברמן, מנשנגלדבאך והמבורג הגרמניות וכן בורדו הצרפתית ופאלרמו האיטלקית מביעות בו עניין, כאשר תג המחיר המדובר נע בין 5.5 ל-6.5 מיליון יורו.
 
סוכנו של דאבור, אבי נמני, הגיב לפניית אתר ספורט1 לגבי האפשרות שהחלוץ יימכר: "יש  זמן עד חודש ינואר, אבל אני מאוד מקווה שזה יקרה ושהוא יימכר כבר בינואר".
 
נמני. מחכה לחודש ינואר (ירון אלפי)
 
כידוע, מואנס דאבור הוא מלך הבישולים של הליגה השווייצרית עם 11 בישולים ומלך השערים עם 11 שערים, בצוותא עם מארק יאנקו, חלוצה האוסטרי של באזל. בעקבות המספרים והיכולת, החלוץ זכה לפני מספר ימים בתואר החלוץ המצטיין של הליגה השווייצרית בשנת 2015, בטקס היוקרתי של סיום העונה. דאבור נבחר על ידי שחקני ומאמני הכדורגל בליגה המקומית.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ