תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"דיבאלה פנומן", "יובנטוס של הסקודטו"

"דיבאלה פנומן", "יובנטוס של הסקודטו"
באיטליה מחמיאים לאלופה ולרכש הארגנטיני בעקבות הניצחון 0:2 על לאציו

מי שהספיד את "הגברת הזקנה" צריך כנראה לדעת שזה לא נגמר עד שהגברת השמנה שרה. ליובנטינים אין שום כוונה להיעלם מהמפה. כעת הם במרחק ארבע נקודות בלבד מאינטר, אחרי שלא ספגו ארבעה משחקים וניצחו אתמול (שישי) 0:2 את לאציו באולימפיקו שהכניס את האחרונה ללחץ.

 

מאמן לאציו, סטפנו פיולי, הודיע שהוא לא מתכוון להתפטר. בניגוד ליובה, המקומיים רשמו הפסד חמישי משישה משחקים אחרונים. "אני האיש הראשון שאשם במצב, אבל לא אעזוב ספינה שוקעת", אמר פיולי. "אנחנו עדיין מאמינים במה שאנחנו עושים ויש לנו שחקנים שקשורים למועדון בצורה ריגשית".

 

 

ביובה מהללים שוב את מקס אלגרי שהסב את פאולו דיבאלה לחלוץ שני המשחק גם יותר לאחור כשצריך: "שיחקתי את זה בנוער בארגנטינה, אבל בבוגרים תמיד הייתי חלוץ". סיפר דיבאלה כשנשאל על ההשוואה בינו לקרלוס טבס שכבש כמוהו בעונה הראשונה שלו ביובה 7 שערים ובישל כמוהו 3 שערים בעונה הראשונה שלו אמר: "הוא זכה בכל כך הרבה תארים. אני חושב שכל השוואה אפשרית רק בסוף העונה. אני רק נהנה לעזור לקבוצה כרגע".

 

השערים של דיבאלה שוב הוכיחו עד כמה הוא מוכשר ולמה כינו אותו "היורש של ליאו מסי". ה"גאטזה דלו ספורט" כתב בכותרת הראשית שלו "רולו יובה" (ציון 7.45) וכתב שדיבאלה פשוט פנומן. "הקוריירה דלו ספורט" טען בכותרת: "יובה של הסקודטו (אליפות)".

 

אלגרי ביקש משחקניו להמשיך במומנטום וההתלהבות וג'יג'י בופון אמר: "זה עוד לא מספיק. אנחנו יכולים לשחק טוב יותר".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ