תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עטר: "השחקנים הפגינו מחויבות"

עטר: "השחקנים הפגינו מחויבות"
המאמן אופטימי למרות ה-0:0 עם עכו. הוכנבוים: "נקווה שמישהו ישקיע כסף"

מכבי נתניה והפועל עכו נפגשו למשחק בין שתי הקבוצות ששכחו מהו טעם הניצחון (נתניה לא ניצחה שבעה משחקים ועכו לא ניצחה שמונה), אולם גם לאחר קרב התחתית ביניהן הן ימשיכו לחפש שלוש נקודות, לאחר שהן סיימו בתיקו 0:0  מביך.

 

"הקהל שלנו לא נהנה מהקבוצה כבר מתחילת השנה", הודה בסיום מאמן נתניה ראובן עטר, בהתייחסו לעובדה ששחקניו נאלצו לצאת מהאצטדיון עם ליווי משטרתי, וחלק מהאוהדים אף חיכו לשחקנים ביציאה ודרשו מהם לפשוט את חולצותיהם. "הקהל עושה את שלו, הוא מגיע ומעודד ואנחנו צריכים אותו ברגעים הקשים האלו", הודה המאמן.

 

 

השחקנים מחויבים. אבידור נגד עכו (דניאל סטרבובדיס)

 

"היום אי אפשר לבוא בטענות לגבי המחויבות של השחקנים, היה קשה לשחק מול המשחק ההגנתי של עכו", המשיך עטר. ''אני מרגיש שיש שינוי, אפשר להוציא יכולת התקפית טובה יותר גם מהסגל הקיים ואם נמשיך באותה דרך של מחויבות וסדר אני מאמין שנראה נתניה אחרת בשבועות הקרובים והמומנטום יבוא לטובתנו. אנחנו חייבים לאסוף לפחות עשרים נקודות בסיבוב השני, זה לא קל אבל נהיה חייבים לעשות את זה על מנת להיות חלק מהמאבקים".

 

"זה לא סוד שיש לנו בעיה בחלק הקדמי", הודה מאמן עכו, ירון הוכנבוים. "אבל יש לנו הרבה שחקנים צעירים בלי ניסיון, שלוקח להם זמן ובסיבוב השני הם יהיו טובים יותר. אנחנו גם מקווים שיגיע מישהו שישים כסף על מנת שנבצע רכש בינואר".

 

''יש אצלנו מחויבות אדירה בקרב השחקנים", העיד המאמן. "אנחנו לא מסתכלים על קבוצות אחרות. אנחנו לא בוכים על התיקו אבל אי אפשר להגיד שמרוצים, הכי חשוב ששמרנו על סטטוס קוו מנתניה שנמצאת איתנו במאבקי התחתית".

 

העיקר שנשמר הפער מנתניה. הוכנבוים (עדי אבישי)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ