תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ואן חאל: "עוד לא ראינו את שוויינשטייגר האמיתי"

ואן חאל: "עוד לא ראינו את שוויינשטייגר האמיתי"
הגרמני נבחר למצטיין החודש ביונייטד, המנג'ר: "בסטיאן יכול להיות טוב יותר"
בסטיאן שוויינשטייגר הוכתר על ידי מנצ'סטר יונייטד כשחקן המצטיין של הקבוצה בחודש נובמבר, אבל זה לא אומר שהכל מצליח לו. חיכוך פומבי בין המנג'ר לואי ואן חאל לקשר הגרמני מאיים על המרקם ערב המשחק החשוב של השדים האדומים ביום שלישי מול וולפסבורג. 
 
המנג'ר ההולנדי אמר אחרי המשחק מול ווסטהאם על קשר באיירן מינכן לשעבר: "עד כה השנה לא ראינו את בסטיאן שוויינשטייגר האמיתי. הוא יכול היה לשחק בכל משחק טוב יותר". ואן חאל אמר שהוא צריך לשוחח עם שווייני ולראות מה מציק לו. 
 
 
השחקן הגרמני הוחלף בדקה ה-73 אחרי שהכניס מרפק לווינסטון ריד, הניו זילנדי של הפטישים, כשסלאבן ביליץ' דרש להרחיק את שחקן נבחרת גרמניה. ואן חאל סבל גם מהיחס של 75 אלף אוהדים ששרקו בוז למנצ'סטר יונייטד, אבל טען בסיום שהשריקות לא נועדו לו.
 
פרשנים שדיברו בתכנית הרדיו האנגלית "טוקספורט" ציינו שמישהו במנצ'סטר יונייטד תידרך עיתונאים שמכסים את הקבוצה במידע שהמועדון מוותר על פפ גווארדיולה לטובת מנצ'סטר סיטי, מכיוון שהם בטוחים ביכולת של ואן חאל להביא את המועדון להישגים. מבין השורות ניתן לשער שבאולד טראפורד קיבלו טיפ שהקטלוני סגור אצל היריבה העירונית והחליטו שייתנו גב להולנדי במקום לפזר ידיעות שהם עדיין מעוניינים במאמן הנוכחי של באיירן מינכן.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ