תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"מקווה לשחזר את ההישג גם בבריכות ארוכות"

טומרקין. \מקווה שזה ישנה משהו בתודעה התקשורתית\ | צילום: Gettyimages
יעקב טומרקין סיים את אליפות אירופה בארץ עם שתי עליות לפודיום

יום התחרויות האחרון של אליפות אירופה בבריכות קצרות האיר פנים לשחייה הישראלית. יעקב טומרקין, שכבר זכה במדליית הכסף ב-200 מטר גב השלים דאבל כשהגיע במקום השני במשחה ל-100 מטר מעורב (לא אולימפי) עם שיא ישראלי חדש (52.62 שניות).

 

"אני מאד שמח מהמדליה וגם מהשיא" אמר טומרקין בסיום, "לא ציפיתי לכלום מהמשחה הזה, אבל כל פעם מצאתי את עצמי מדורג בפסגה. זה לא משחה שאתמקד בו בהמשך בגלל שהוא לא אולימפי".

 

 

"אני שמח שהתחרות מקבלת חשיפה, שהישראלים מגיעים לגמרים ומקווה שזה ישנה משהו בתודעה התקשורתית. מבחינה אישית ההישגים הם טובים יותר ממה שכיוונתי אליו בהתחלה - קיוויתי רק למדליה אחת. לא היה עליי לחץ מיוחד, הוא תמיד קיים, אנחנו בספורט הישגי. אם לא היה לחץ לא הייתי פה. אני מקווה להמשיך בהישגים האלו גם בבריכות הארוכות".

 

ברנע. "מחכה להשיג את הקריטריון לריו" (gettyimages)

 

שניים נוספים שהיו קרובים למדליה הם גיא ברנע ויונותן קופלב שסיימו במקומות 5 ו-6 (בהתאמה) בגמר ל-50 מטר גב. ברנע אף שיפר את השיא הישראלי והעמיד אותו על 23.27 שניות. "שיפרתי את השיא בשתי עשיריות – זה הרבה" אמר בסיום. " אני שמח שעשיתי את התוצאה הכי מהירה שלי מול הקהל הביתי. אני מחכה להשיג את הקריטריון לריו, אבל זה יהיה שונה כי אלה בריכות ארוכות".

 

קופולב הוסיף: "אני מרוצה כי שברתי את השיא האישי שלי, אך לצערי גיא שבר אותו לפני. רק להשיג את הקריטריון הבינ"ל לריו לא יעזור, כל שחייני הגב הישראלים בכושר טוב ונצטרך להיאבק גם בינינו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ