תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אבוקסיס פוטר. כבר יש שני מועמדים לבני יהודה

אבוקסיס. סיים דרכו בשכונה | צילום: עדי אבישי
דמאיו החזיר את צעירי לסגל ואמר למגן באספה: "אני אוהב אותך"

כצפוי, מאמן בני יהודה, יוסי אבוקסיס, סיים הבוקר (שלישי) את דרכו בבני יהודה והגיע למתחם האימונים כדי להיפרד משחקניו. הפרידה תעלה לבעלים משה דמאיו כ-200 אלף שקל. על הפרידה הצפויה מהמאמן ועל המועמדים להחליפו פרסמנו לראשונה בספורט1.

 

דמאיו הגיע לאימון בני יהודה, שאותו העביר אסייג, והתנצל בפני השחקנים ובפני בן צעירי על כל הפרשה סביבו. "אני אוהב אותך, אתה שייך לכאן", אמר דמאיו לצעירי שאמור לפתוח בהרכב מול מכבי חיפה במחזור הקרוב. לשחקנים הודיע דמאיו כי תוך יום יומיים יהיה לנו כאן מאמן חדש.

 

 

אתמול, במהלך כל היום, התקיימו שיחות מרתוניות בתוך מועדון על מנת לפתור את הסכסוך בין הבעלים למאמן, אלא שדמאיו התבצר ברצונו לראות את אבוקסיס הולך. בתוך כך לספורט1 נודע כי המועמד המועדף על משה דמאיו הוא מרקו בלבול. לאחר שנדמה היה כי המאמן לא יגיע לשכונה, ייתכן ובכל זאת הוא זה שיאמן את המועדון משכונת התקווה כשהבעלים תומך במינוי זה. בלבול רצה חוזה לעונה וחצי בעוד דמאיו, שההתעקשות שלו להיפרד מאבוקסיס עלתה לו בהפסקת תמיכתם של מספר ספונסרים, מעוניין להחתים מאמן בשכר נמוך ועד תום העונה בלבד.

 


יחזקאל. גם הוא במועמדים (ערן לוף)

 

הבעלים של בני יהודה מתכוון להיפגש בקרוב עם יוסי מזרחי, אותו מעדיפים מספר אנשים במועדון. דמאיו הציע אף את מאמן הפועל עפולה, ניסן יחזקאל, כאופציה לתפקיד. כמו כן, מקורבי אקס מכבי נתניה, שלומי דורה הציעו את המאמן לבני יהודה וייתכן והוא זה שימונה. עוד שם שעלה בישיבה: משה סיני, שזכה כשחקן באליפות היחידה של המועדון בעונת 1989/90.  נושא השכר עשוי להיות המרכזי בנוגע למינוי המאמן. 

 


אסייג לצד אבוקסיס. יעביר את האימונים (מני בן ארי)

 

מי שידריך את הקבוצה נגד מכבי חיפה בשבת (ישיר בספורט1 החל מ-15:00) הוא עוזר המאמן ומאמן השוערים, יעקב אסייג שיעביר את האימונים לעת עתה. בבני יהודה הבהירו: "נשב על המאמן הבא. יש מספר מועמדים ומביניהם נבחר את המתאים ביותר לקבוצה. זה יכול להיסגר לאלתר או במשך מספר ימים". 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ