תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח בספרד: דאבור על הכוונת של ברצלונה

היינו כחולמים? דאבור והדיווח בספרד | צילום: AFP ומתוך 'אל מונדו דפורטיבו'
חלוץ גראסהופרס: "חלום להגיע לשם". סוכנו אבי נמני לספורט1: "מחמיא לנו מאוד"

ברצלונה ממשיכה להתמקד בחיזוק לינואר ולצד לא מעט שמות אחרים, דווח הבוקר (שלישי) בספרד כי כוכב גראסהופרס וחלוץ נבחרת ישראל, מואנס דאבור ברשימות. העיתון ציין בין השמות המועמדים את דאבור אשר  נמצא ברשמה שהרכיב המנג'ר המקצועי רוברטו פרננדס. זה נשמע חלום, אבל נכתב כי במועדון עוקבים אחרי חניכו של אוסקר גרסיה, אקס מכבי תל אביב.

 

דאבור, בתגובה לספורט1:" זה חלום של כל אחד להגיע לברצלונה, מחמיא להיות בין השמות שנמצאים במעקב. הקבוצות האהודות שלי מילדות זה ארסנל וברצלונה. כל הדברים הטובים שקורים לי מוקדשים לאבא שלי ז"ל שתמך בי והאמין בי תמיד".

 

 

אבי נמני, סוכנו של החלוץ, אמר לספורט1: "מואנס עשה דרך רצינית ועבד קשה מאוד. זה מאוד מחמיא לנו". אנס דאבור, קשר הפועל חיפה ואחיו של החלוץ הישראלי אמר לספורט 1: "מואנס מתפתח להיות אחד החלוצים הטובים בעולם ואני לא אופתע אם הוא עוד יגיע לברצלונה שזה החלום שלו מילדות".

 

בבארסה מתכניים להנחית חלוץ שישמש כמחליף לטרידנד ויסכים לשבת על הספסל. הכוונה של המועדון להביא חלוץ גדול ותיק או חלוץ צעיר שמככב באירופה, אבל יסכים להיות המחליף של ניימאר, ליאו מסי ולואיס סוארס. שחקנים אחרים שהוזכרו: מאריו גומס (בשיקטאש), דימיטאר ברבאטוב (פאוק סלוניקי), לוקה טוני (ורונה), מירוסלב קלוזה (לאציו), קלאודיו פיסארו (ורדר ברמן), אנטוניו די נאטלה (אודינזה), מרקו רובן (רוסאריו), פרננדו קאבנגי (אפואל ניקוסיה), ג'ונתן סוריאנו (זלצבורג), מארק יאנקו (באזל), פאולו גאררו (פלאמנגו).

 

במקביל רוצים ראשי ברצלונה לסכם את חוזהו החדש של ניימאר בינואר הקרוב בעל פה והוא יחתום סופית בקיץ 2016. החוזה החדש המוצע הוא עד 2021. ניימאר עצמו ביקש לדחות את השיחות על החוזה כך שהכוונה לסגור איתו ואחרי סיום העונה להציג אותו חותם על החוזה החדש.

 


רשימת החלוצים המועמדים לברצלונה. בצד ימין: דאבור (אל מונדו דפורטיבו)

 

במשפחת השחקן, שם אביו הוא הסוכן ישנה הסכמה על כך שהחוזה החדש יסוכם אחרי הטקס בציריך בו ניימאר ישתתף לראשונה כמועמד לזכות בתואר "כדור הזהב".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ