תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קייב תציע 8 מיליון יורו על ראיקוביץ' ובן חיים?

בן חיים. שני מיליון יורו בעבורו | צילום: מני בן ארי
האוקראינים עוקבים כבר זמן רב אחרי שני השחקנים של מכבי ת"א, היריבה באלופות

דינמו קייב עדיין לא ירדה מכוונתה לצרף שניים מכוכבי מכבי תל אביב, השוער פרדראג ראיקוביץ' והחלוץ טל בן חיים. לספורט1 נודע כי הקבוצה האוקראינית מוכנה לשלם שישה מיליון יורו על ראיקוביץ' ושני מיליון על בן חיים. קייב מוכנה להציע לבן חיים חוזה לשלוש שנים תמורת שכר של 1.4 מיליון יורו לעונה. כיום מרוויח החלוץ 650 אלף יורו לעונה במכבי בחוזה לחמש שנים.

 

מזה זמן רב שהמנהל הספורטיבי של קייב, אלכסיי מיכאליצ'נקו, מקבל בקביעות דוחות סקאוטינג על השניים הן ממשחקי מכבי תל אביב בליגת העל והן בליגת האלופות. קייב תארח את הצהובים מחר למשחק במסגרת המחזור האחרון בשלב הבתים בליגת האלופות וניצחון יבטיח את מקומה בשמינית הגמר.

 

לראיקוביץ' ובן חיים אין סעיף יציאה לגבי חלון ההעברות של חודש ינואר ומכבי תל אביב טרם קיבלה פנייה רשמית מקייב. מקורות באוקראינה מציינים כי לקייב אין כרגע צורך ממשי בשחקן אגף מסוגו של בן חיים, אלא אם יעזוב כוכב הקבוצה אנדריי ירמולנקו המבוקש בקבוצות צמרת ברחבי אירופה, ויש לכך סיכוי לא מבוטל. אגב מכבי פתח תקווה מחזיקה ב-25% מהכרטיס של בן חיים.

 

ראיקוביץ'. לקייב יש שוער בן 40 (ערן לוף)

 

באשר  לראיקוביץ', דינמו מתכוננת לפרישה הצפויה של אלכסנדר שובקובסקי בן ה-40, וייתכן ותשמח להחתים את אחד השוערים הצעירים המבטיחים בעולם, זאת על אף שיש לה בסגל שני שוערים נוספים ברמה סבירה 

 

הקבוצה תקיים אחר הצהרים מסיבת עיתונאים ואימון מסכם באצטדיון בו ייערך המשחק מחר ללא קהל. כ-120 מאוהדי מכבי השוהים כבר בקייב יוכלו לצפות במשחק ללא דגלי ואביזרי עידוד וללא תלבושת אשר מזוהה עם מכבי תל אביב.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ