תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נתניה כבר סיכמה עם חיפה, מחכה לאישור ידין

אביחי ידין. טוען שיש לו עוד הצעות מליגת העל | צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה
הקשר הבטיח לנועלת הטבלה תשובה בקרוב. נטע לביא חתם ל-4 שנים
מכבי נתניה במשא ומתן עם קשר מכבי חיפה, אביחי ידין, ומעוניינת לצרפו בחלון ההעברות של חודש ינואר. ידין שלא משתלב מקצועי במכבי חיפה בקדנציה הנוכחית של רוני לוי אמור לעזוב את הירוקים ויו"ר נתניה, דורון אוסידון, ינסה לנצל את העובדה שהוא מצוי איתו ביחסים טובים ולצרפו לסוגרת הטבלה.
 
מאחורי הקלעים כבר הושג סיכום כספי בין שני המועדונים, כשמכבי חיפה כבר הביעה הסכמה להשתתף בשכרו של הקשר בתמורה לשחרור. בשלב זה הבהיר ידין לאוסידון שהוא בוחן הצעות נוספות בליגת העל והבטיח להחזיר תשובה בקרוב.
 
 
בנוסף, בנתניה משוחחים באופן גלוי עם הפועל תל אביב בכל הקשור לעיסקת חליפין. האדומים מעוניינים במגן השמאלי, פאדי מאג'ר, ובתמורה נתניה תקבל שחקנים בהשאלה כדוגמת לינגנה.
 
נטע לביא חתם ל-4 שנים במכבי חיפה
 
נטע לביא שציין אתמול את הופעת הבכורה שלו במכבי חיפה בניצחון 2:4 על הפועל חיפה, חתם הערב על חוזה ל-4 שנים במועדון. לביא (19) הצטרף למחלקת הנוער של מכבי חיפה לפני חמש שנים ומהר מאוד הפך לבורג מרכזי בכל אחת מהקבוצות בהן שיחק. 
 
 
לקשר יש גם 19 הופעות בנבחרות הצעירות של ישראל. "שמח על האמון שניתן בי, עכשיו המטרה להחזיר על המגרש, להמשיך ולהשתפר כשחקן", אמר לביא לאתר הרשמי של המועדון אחרי החתימה. "בתור ילד שגדל במחלקת הנוער חלמתי על הקבוצה הבוגרת ועכשיו שזה הגיע המטרה היא להמשיך, להתפתח ולתקוע יתד בסגל הקבוצה". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ