תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זהבי: בכלל לא היינו צריכים להגיע לאלופות

זהבי | צילום: אודי ציטיאט
יוקאנוביץ' הוסיף: "מרוב שהשקענו בהגנה, לא הגענו להזדמנויות"

"רצינו להפתיע את הקבוצות בבית שלנו, אבל היה בית צפוף, הן היו צריכות את הנקודות ואז אנחנו נכנסנו לבעיה". ממש כך, בכנות ובלי מרירות, סיכם ערן זהבי את הקמפיין של מכבי תל אביב שהסתיים בקייב (1:0) עם אפס נקודות משישה משחקים. "כדי להתקדם חייבים להגיע למפעל הזה שנה אחרי שנה אחרי שנה. כרגע, בואו נגיד את האמת, בכלל לא היינו צריכים להגיע לליגת האלופות".

 

הקשר גם התייחס למשחק עצמו: "אני לא מרוצה כי לא יצרנו יותר מדי מצבים ולא יזמנו". על החזרה לליגה אמר: "זה אמור להיות יותר קל כי יש לנו יותר זמן לנוח ולהתכונן למשחקים, זאת כדי לשמור על המקום הראשון עד סוף העונה".

 

 

האם הוא יישאר במכבי או יעזוב בחלון ההעברות? "אני שמח שיש שאלות כאלה, כי זה אומר שאני תורם", הגיב זהבי. "אבל טוב לי במכבי תל אביב ואני שמח להיות איפה שאני נמצא".

 

"תכנית המשחק שלנו עבדה טוב יחסית", אמר המאמן סלבישה יוקאנוביץ', והוסיף: "עשינו שגיאה אחת וברמות האלה משלמים. קייב הענישה אותנו באופן קשה".יוקאנוביץ הוסיף וציין כי "בגלל שהשקענו כל כך במשחק ההגנה, לא החזקנו מספיק בכדור ולא הגענו למספיק הזדמנויות".

 

"לכל השחקנים בקבוצה, פרט לאחד-שניים, זאת הייתה חוויה ראשונה ומרגשת לשחק בליגת האלופות", אמר החלוץ טל בן חיים. "אף שחקן שרוצה להגיע רחוק לא יכול להיות מרוצה מאפס נקודות בשישה משחקים".

 

בן חיים. "לא מטריד אותי איך יזכרו אותנו בעתיד" (אודי ציטיאט)

 

"ממש לא מטריד אותי מה יגידו על הקמפיין שלנו ואיך יזכרו אותו בעתיד, כמו שעשו פסטיבל אם נכבוש גול או לא נכבוש", הוסיף בן חיים. "בשורה התחתונה סיימנו עם אפס נקודות וזה מה שקובע".

 

לסיום נשאל בן חיים איך סיום הקמפיין ישפיע על הצהובים בליגה, והשיב: "ברור שהחזרה למסגרת של משחק אחד בשבוע תעזור לנו. עם זאת, דווקא ידענו להתמודד עם העומס הזה בצורה טובה. עובדה שאנחנו במקום הראשון בליגה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ