תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רזה יותר, רעב יותר: יוסי מזרחי מודל 2016

מזרחי. \הוציאו את הנכד מהגנון\ | צילום: עדי אבישי
מאמן בני יהודה דאג לבריאותו בשנת החופש. מלמיליאן: ישאיר אותם בליגה

יוסי מזרחי חזר השבוע לליגת העל אחרי שנה של חופשה, אחרי שעזב את מכבי נתניה. אז מה השתנה אצלו בשנה שלא עבד? מתברר שכמעט הכול.

 

״22 שנה הוא אימן רצוף וזו פעם ראשונה שהוא היה בחופש וזה בא לו לטובה״, אומרים בסביבתו. ״היה לו מנוחה לנפש ומנוחה כללית. הוא נרגע והוריד את כמות הסיגריות, והיום הוא מעשן הרבה פחות. בנוסף הוא גם ירד יפה במשקל ולקח את עצמו בידיים, המקצוע הזה שוחק לגמרי וזה טוב לקחת חופשה״.

 

 

את החופשה הקדיש מזרחי לעשות לביתו: ״נולד לו נכד, כבר יש לו שניים, והוא פתאום מוציא אותם מהגנון. זה נחמד. יש יתרונות בלא לעבוד, וגם מבחינה כלכלית הוא יכול לאפשר לעצמו את זה״.

 

מזרחי גם לא נסע להשתלמויות. ״לא יצא לו, הוא היה צריך לטפל בעצמו״, מסבירים מקורביו. ״יש הרבה פציעות שהציקו לו מאז שהיה שחקן, בברך, בגב, כל מיני דברים, כשהוא שיחק הוא עבר ניתוחים רבים ועכשיו הגיע הזמן שלו לטפל בזה, כי כשאתה מגיע לגיל כזה אתה מתחיל לשלם את המחיר ששיחקת עם זריקות״.

 

אבוקסיס. "מזרחי לא החליף אתו מלה. צריך טאקט" (עדי אבישי)

 

עם ליגת העל שמר מזרחי על קשר עין. "יוסי הסתכל בטלוויזיה אבל לא ראה את כל המשחקים. הוא גם לא נדבק לטלפון וחיכה שיקראו לו״, מספרים חבריו.

 

אחד המאפיינים הבולטים של מזרחי הוא של מאמן צנוע שלא מחפש להיות באור הזרקורים. "יוסי לא צריך תקשורת ולא אוהב כתבות", אומרים חבריו. ״כשחתם בבני יהודה התנפלו עליו מכל הערוצים אז לא היה לו ברירה. אבל אם זה היה תלוי בו הוא היה מפחית בראיונות אבל בניגוד לחברו הטוב אורי מלמיליאן הוא מבין שחייבים לשתף פעולה״.

 

מלמיליאן עצמו מלא שבחים על חברו. ״יוסי מזרחי הוא מאמן מצוין שישאיר את בני יהודה בליגת העל", אומר מאמן ושחקן העבר, "יש לו הישגים ושם טוב והוא מתאים מאוד לקבוצה חמה כמו בני יהודה. אין לי ספק שהאוהדים יתחברו אליו מהר מאוד. אצלו נראה קבוצה לוחמת, נחושה לנצח ולעמוד במשימות שלה. מזרחי יביא את השינוי. אני לא יודע אם זה יספיק כדי לנצח את מכבי חיפה במשחק הקרוב אבל לטווח הארוך נראה שינוי".

 

מזרחי לא החליף מלה עם המאמן היוצא של בני יהודה, יוסי אבוקסיס. "הם שיתפו פעולה כשמזרחי היה העוזר של גרנט בנבחרת, אבל כל הסיטואציה לא נעימה לו וצריך טאקט. לעומת זאת עם יעקב אסייג, העוזר שלו בבני יהודה, הוא ביחסים מצוינים. הם ממש חברים״.

 

אז מה השתנה אצל מזרחי מהקדנציה האחרונה שלו כמאמן במכבי נתניה: ״הוא בא יותר רעב, יותר קל לו עכשיו פיזית כי הוא יותר בריא. בנתניה היה לו קשה לעמוד על המגרש. עכשיו הוא כמו חדש״.

 

בשבת, החל משעה 15:00 בשידור ישיר בספורט1 וב-HD, נראה האם השינוי שעבר המאמן בשנה האחרונה יעזור לו ולקבוצתו החדשה לצבור נקודות כבר במשחקו הראשון מול מכבי חיפה המשתפרת.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ