תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טל איילה ורומאריו פירס התעמתו עם אוהדי נתניה

אוהדי נתניה הזועמים | צילום: שאדי חורי
לאחר ה-0:0 מול מכבי פ"ת: הקהל מחה, השחקנים הגיבו בקללות

מכבי נתניה אירחה את מכבי פתח תקוה ונפרדה ממנה ב-0:0 מאכזב. המאמן ראובן עטר עדיין לא הצליח לנצח מאז החליף את שלומי דורה לקדנציה המחודשת שלו עם היהלומים, ושני המאמנים ירצו בוודאי לשכוח את המשחק הזה.

 

אחרי המשחק בנתניה, יצאו שחקני המארחת למכוניותיהם מחוץ לאיצטדיון, שם חיכו להם עשרות אוהדים זועמים שקיללו אותם וירקו עליהם. חלק מהקהל מוחה על יכולתה הדלה של נתניה, שאינה מנצחת וגם לא כובשת. לדעת האוהדים, השחקנים לא מתאמצים מספיק במשחקים ואינם מכבדים את סמל המועדון.

 

 

חלק משחקני מכבי נתניה זכו לליווי משטרתי עד כלי רכבם, זאת מאחר שהאוהדים לא הרפו מהם וצעדו בעקבותיהם. חלק מהאוהדים התעמתו עם השוטרים ובין הצדדים פרצו תגרות. קשר נתניה טל איילה השיב לאוהדים ואלה הגבירו את התקפותיהם המילוליות כלפיו. רק בנס נמנע עימות פיזי בין השחקן לסובבים.

 

ראובן עטר, מאמן מכבי נתניה, אמר בסיום: ״אני לא יכול לבוא בטענות לשחקנים שלי על המחויבות שלהם. הגענו למצבים, אך השוער שלהם היה מצוין במיוחד בהזדמנות של סיסאיי. הולך לנו קשה. אנחנו מגיעים למצבים ולא כובשים. אני מקווה שבינואר יגיע חיזוק".

 

עטר הוסיף: "התפקיד שלי כמאמן ליצור אצלם אמונה ולהסביר להם מה תפקידם ומה הם צריכים לעשות על המגרש. אני מקווה מאוד שזה יבוא לידי ביטוי כמה שיותר מה".

 

מאמן מכבי פ"ת רן בן שמעון אמר לאחר ה-0:0 המאכזב: "היה פה משחק חלש ביותר. הייתי מחזיר לקהל 45 שקלים מתוך ה-50 ששילמו עבור כרטיס כניסה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ