תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"התוקפים היו מצוידים בפטישים וסכינים"

"התוקפים היו מצוידים בפטישים וסכינים"
עדויות מהאירוע האלים בו הותקפו אוהדי בית"ר: "התפללנו שיגיעו אנשים"

הרוחות הסוערות מהאירועים האלימים בין אוהדי הפועל תל אביב ואוהדי בית"ר ירושלים לאחר התיקו המאופס בין הקבוצות טרם נרגעו. לספורט1 הגיעו עדויות מטרידות של אוהד בית"ר, שנפל קורבן לאלימות בתקרית שכמעט הסתיימה בלינץ'.

 

"סיימנו את המשחק, רצינו ללכת לאכול ונסענו לכיוון יפו", מספר האוהד יגאל. "חיפשנו חנייה, מצאנו והתכוונו לחנות כשמאחורינו היה רכב שקצת הפריע".

 

 

(בית"ר ירושלים - הבמה המרכזית)

 

יגאל המשיך: "הרכב התמהמה מעט ואז נראה היה שהוא נוסע אחורה ומפנה את הדרך. חנינו ומשום מקום הרכב הגיע וחסם את היציאה שלנו מהחנייה".

 

לדבריו של האוהד, ברגע הזה החלו הרגעים המפחידים והארוכים: "מיד יצאו מהרכב בחורים והתחילו לשבור את החלונות שלנו. הם היו מצוידים בכלים קשים: פטישים, סכינים ושרשראות ברזל".

 

(בית"ר ירושלים - הבמה המרכזית)

 

"היינו כלואים ברכב וניסינו להגן על עצמנו. לא יצאנו, כי אם היינו יוצאים היו הורגים אותנו", המשיך יגאל על הרגעים הקשים. "אחד מהחברים שלנו, שישב מאחורה, חטף את הנזק הכי גדול. השמשה האחורית התנפצה והם פתחו בלון גז ופיזרו אותו ברכב, עד עכשיו שורפות לנו הפנים והידיים".

 

לטענתו של יגאל, אין ספק כי מדובר באוהדי הפועל: "היה קל לזהות מבחוץ שאנחנו אוהדי בית"ר: הם ראו צהוב והיינו עם קפוצונים של בית"ר. בהתחלה חשבנו שאולי מדובר במחבלים כי ממש הרגשנו שהם באים במטרה להרוג אבל אז שמענו אותם מדברים עברית תקינה לחלוטין ונכנסנו להלם. פשוט התפללנו שכבר יגיעו אנשים והם יברחו. רק אחרי שהכל נגמר הבנו את גודל הסכנה שהיינו בה".

 

(בית"ר ירושלים - הבמה המרכזית)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ