תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סטיבן קפלושניק מעוניין לרכוש את מכבי נתניה

אוהדי נתניה. בקרוב יימצא רוכש? | צילום: ערן לוף
הדרום אפריקני רוצה לקנות רק 50% מהמניות, מה שעלול לבטל את העסקה

איש העסקים הדרום אפריקני סטיבן קפלושניק מתעניין ברכישת מכבי נתניה. לספורט1 נודע שהדרום אפריקאי הגיע למשחק מול מכבי פתח תקווה בשבת האחרונה מלווה בנשיא המועדון לשעבר גיל לב שנכח עמו במשחק והכיר לו את הגוורדיה הנתנייתית.

 

קפלושניק משמש כסוכן שחקנים ואף היה זה שהביא בעבר ליהלומים את הבלם ביבן פרנסמן, כאשר כיום הוא בעל קשרים ענפים בכדורגל הדרום אפריקאי ומקורב למספר קבוצות בליגה המקומית.

 

 

עוד נודע כי כרגע מעוניין איש העסקים לרכוש בשלב הראשון כחצי מהבעלות, כשלטענתו בעתיד הקרוב יביא אנשי עסקים נוספים שירכשו את יתרת המועדון. בנתניה לא מתלהבים בשלב זה מהליכה למתווה שכזה והבהירו לדרום אפריקאי כי הצדדים יכנסו למו"מ רק במקרה בו ירצה לרכוש את המועדון באופן מלא. גם היו"ר הנוכחי דורון אוסידון צפוי לקחת חלק בתהליך.

 

אוסידון. ייקח חלק בתהליך (דני מרון)

 

נכון לרגע זה, המועדון נמצא במצב כלכלי בעייתי מאד ורק לקיחת הלוואה בסך 7.5 מיליון שקלים שהגיעה מהעירייה לפני כחודש ימים הצילה את היהלומים מקריסה כלכלית.

 

נתניה תארח היום את הגומלין ברבע גמר גביע הטוטו את בני יהודה לאחר תיקו 1:1 במשחק הראשון בין השתיים. ההעפלה לחצי הגמר היא קריטית עבור המועדון מאחר והיא תזכה את הקבוצה בסכום של 350 אלף שקלים. כמו כן, מכבי נתניה תפגוש לראשונה את יוסי מזרחי, מאמן היריבה שכזכור התפטר מהקבוצה לפני כשנה בשל הבעיות הכלכליות אליה נקלעה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ