תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אמסלם: "הקהל של הפועל ת"א מונע משנאה"

מחאת אוהדי הפועל ת\א. \מכתימים קהל שלם\ | צילום: דני מרון
שחקן העבר שוחח ב-103FM על הדרבי. המועדון מסר: היה ונשאר סמל

בין שלל האירועים שקרו אמש (שני) במשחק הדרבי בין מכבי להפועל תל אביב, שנגמר בניצחון הצהובים 77:90, בלטה מחאתו של שמעון אמסלם שהחליט לעזוב את השידור במחצית בשל התנהגות הקהל האדום.

 

היום התראיין אמסלם לתכנית הספורט של 103FM וסיפר את גרסתו: "לא הגעתי לרדיו כדי לדבר נגד הפועל תל אביב. היושר שלי לא עומד פה למבחן, אלא כל מה שאני מייצג והיה פה חוסר כבוד לכל מה שאני מייצג. אני רוצה רק את טובת הפועל ת"א ואני לא יכול להבליג יותר. נפגעתי מקריאות כמו 'בוגד, משתף פעולה, עובד בערוץ של מכבי'".

 
 
"קיבלתי חיבוקים ונשיקות כמו בבר מצווה של הילד. די מספיק, לכולם נמאס", המשיך אמסלם וגם התייחס לקריאות המכוערות נגד שמעון מזרחי: "זה תמיד מפריע, אבל זה חלק מכללי המשחק בדרבים וכמה שזה מכוער זה חלק מהמשחק - כמו הקריאות לרגב פנאן שמעולם לא אהבתי. אם הנהלות לא יכלות לשלוט על הקהל, שיגידו למנהלת שתהיה אחראית על היציע ותנהל אותו במשחק ספציפי זה או אחר. הדרך היחידה לפתור את הבעיה היא הידברות עם הקהל. קהל שיש לו אידאולוגיה של שנאה קשה לנהל איתו דיון. גם הנהלת הפועל הרימה ידיים"
 

אמסלם אמר דברים דומים גם לתכנית הבוקר של ניב רסקין בגל"צ: "לא אתן שיכתימו קהל שלם, הם נתנו תצוגה מדהימה אתמול, אבל להגיד שיצאתי עם תחושות קשות זה אנדרסטייטמנט מוחלט. מה שקרה שם היה פשוט הוציא אותי מהכלים, ההחלטה היתה ספונטנית. אנשים חושבים שהאנשים האלה מייצגים את כל הקהל אבל הם טועים".

 

"הבן שלי ישב ביציע של האוהדים השרופים של הפועל ת"א ואני מניח שהוא הזדעזע מזה בדיוק כמוני. דיברנו על זה קצת בלילה ואני מקווה שזה לא יזהם את האהבה שלו לקבוצה".

 

מזרחי. "זה כבר עניין לדיון אחר" (דני מרון)

 

"קיבלתי הבוקר המון טלפונים שתמכו בהחלטה שלי, גם מאותם אוהדים שהיה ביציע המדובר. אין בספורט מקום לדברים כאלה ולאג'נדות שלא קשורות לקבוצה. אם יש קהל שרוצה לייצג אג'נדה מסוימת הוא יכול להגיד את זה, אנחנו מדינה דמוקרטית, אבל דברים כמו שקרו אתמול מרחיקים אנשים מהמגרשים".

 
שמעון אמסלם מתראיין לתוכנית הספורט

צפו בשמעון אמסלם עולה להתקפה: "גם הנהלת הפועל ת"א הרימה ידיים"לראיון המלא באתר: http://goo.gl/ilhQPTHapoel Tel Aviv FC - מועדון הכדורגל הפועל תל אביברון קופמןערוץ ספורט1מעריב אונליין Maariv Onlineספורט ללא הפסקה

Posted by ‎103FM רדיו ללא הפסקה‎ on Tuesday, December 15, 2015

 

"אנשים שהחבר שלהם נמצא בבית חולים לאחר שקיבל גרזן (פטיש) בראש יושבים ומקללים. מדינה שלמה צופה בכם וזה מה שאתם רוצים שיראו מכם? אני חושב שהם עלו על העץ הלא נכון, אבל זה כבר עניין לדיון אחר".

 

מהנהלת הפועל תל אביב נמסר לאור דבריו של שמעון אמסלם: "הפועל תל אביב רוצה להביע את הערכתה לשמעון אמסלם ואין לנו ספק שאף אחד מהנוכחים לא רצה לפגוע בו. יו"ר המועדון שוחח עם אמסלם על אירועי אמש, שמעון היה ונשאר סמל אדום ותמיד יהיה חלק מאיתנו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ